Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Konzolt így árulni mennyire...

Konzolt így árulni mennyire legális?

Figyelt kérdés
[link] Rátaláltam ezekre a hirdetésekre, és ugye mint köztudott, a playstation 5 igencsak hiánycikk, főleg nálunk (én is sajnos lemaradtam róla) tehát megláttam ezen az oldalon, hogy sokan közel kétszeres árok árulják a konzolt, és azon gondolkoztam el, hogy így, hogy jó pár ember felvásárolta, és most drágábban árulja sokkal mint a bolti ár, gyakorlatilag piaci manipulációt csinálnak, mert mesterségesen felnyomták az árát. Erre semmiféle szabályozás nincs? Mert nekem eléggé hatalmas visszaélésnek tűnik a dolog. A lényeg, hogy olyanok válaszát várnám akik jártasak a témában, köszönöm szépen a válaszokat előre is!

2020. nov. 17. 23:00
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ti azt véditek, hogy egy ember lehúz egy másik embert, el ne add a kocsit, csak azt nem fogod fel, hogy ha eladom a használt a kocsimat közel sem fogok annyi pénzhez jutni mint mikor újonnan vettem, töredéke áron tudom csak eladni, mivel használt dolog, de itt az történik, hogy most megjelenő konzollal seftelnek úgy, hogy míg hivatalosan boltban 185 ezer ők pofátlan módon 300-350 ezerért adják, de tudjátok mit? védjétek csak az ilyen embereket, remélem mihamarabb lehúznak majd titeket is, kívánom, hogy a lehető legtöbb pénzzel, csak majd akkor se pattogjatok, hogy hát kérem itt átverés történt hanem nyeljétek le szépen a békát :).
2020. nov. 20. 17:54
 42/49 anonim ***** válasza:
Nem fognak lehuzni mert nem vagyok birka hogy sorbaalljak egy konzolert, főleg hogy a korabbi generáció is még vállalható.
2020. nov. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
ha szánnék rá ennyit és nekem MOST kéne, még többet is fizetnék érte. tudod kérdező, el tudom dönteni mi mennyit ér meg nekem.
2020. nov. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:
Hát akkor kedves 43as fizess ki 2szer annyit ugyanazért a termékért xddd hajrá. Egyébként ezzel nem büszkélkednék, de lelked rajta.
2020. nov. 20. 19:56
 45/49 A kérdező kommentje:
Na kedves 43as találtam is neked egy megfelelő konzolt tessék: [link] potom 790 ezer de igazatok van igazatok van szegény embernek csak kenyérre kell és milyen szemét vagyok, hogy elítélem, hogy 600 ezer forinttal drágábban adja. Remélem a sok éltető válaszadó közül mihamarabb lecsap rá valaki.
2020. nov. 20. 20:02
 46/49 anonim ***** válasza:
73%

"(Óvodások és kisiskolások ne a komment szekcióban élvezkedjenek. Ha nem szeretnéd megvenni akkor kattints tovább)"


Aranyapám ezt értsed már meg, hogy nem kötelező neked most, konzolt venned. Ha te most akarsz, akkor bizony kifizeted érte azt a összeget, amit más feltesz amennyiért ő jónak találja. Ha neked ez nem tetszik, akkor vársz március, áprilisig vagy ameddig kell és megveszed 185.000ft-ért bolti áron. Fel nem fogom mit nem értesz ezen meg, hogy így működik a világ, vagy nagyon jól trollkodsz, de már unalmas. Ott az Iphone 12 ami 400-500e forintba kerül és mégis senki nem pattog érte mennyibe kerül. Ps5 nem olyan dolog ami nem tudna várni jövőig, hiszen Demons Soulson és Godfallon kívül semmi új game nincs rá. Vannak, akik kifizetik érte a hardveraprós árat is, mert tudod aranyapám valakinek 500.000ft annyit mint neked 5000 ft kb semmi. Szoktam online kaszinózni és black jack asztalakon meg rulettnél bizony ám pakolják fel az emberek a 100k zsetonokat. Mert nem pénz nekik. Ezt fogjad már fel.

2020. nov. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:
Nos erre meg azt tudom mondani, ha zavar, hogy engem zavar ez a pofátlanság, amiért másoknak ezek miatt nem jutott konzol, akkor lehet tovább menni :). Ezt fogjad fel aranyapám!
2020. nov. 20. 20:51
 48/49 anonim ***** válasza:
18%
Hány éves vagy kérdező?
2020. nov. 22. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:
Pontosan annyi, hogy már ne tegyek fel ehhez hasonló, nem a témához tartozó idióta kérdéseket :).
2020. nov. 22. 11:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!