Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lenne egy olyan problémám...

Joksa00 kérdése:

Lenne egy olyan problémám hogy vettem egy erősítőt meg egy mélyládát a testvérem össze kötötte őket megfelelően az erősítő 4 csatornás (elméletileg müködnie kéne egy db rca csatlakozóval is igaz nem maximális erővel)?

Figyelt kérdés

Tehát az rca kábel vékony szálját rá köti a rádiónak a fekete száljára nem ad hangot csak puffog

az erősítőben van 2x20am biztosíték az rca kábelen meg van egy 25am biztositek+haz

A testvérem azt mondta hogy kell vennem kettő rca átalakítót és akkor 4 csatornát tud a mélyláda meg egy üveg biztosíték házatmellé egy 80am biztosítékot meg egy rca jel át alakítót.

Helyesírás miatt ne haragudjatok

több infot tudok mondani persze ha valaki tudna segíteni, mivel egy csomó hifis oldalon feltettem kérdéseket de választ nem kaptam😞



2020. nov. 18. 06:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#9-es vagyok, rájöttem hogy az sem derül ki egyértelműen hogy ez autóba megy?
2020. nov. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát kedves kérdező valamit nagyon elrontottak a 8.-os bizonyítvány osztásnál.

Na de nem ez a lényeg.


Ha így nem müxik, akkor próbáld fordítva összekötő, esetleg ha van leírások, akkor ott nézd meg

2020. nov. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk gondolatolvasók, szenvedhetünk még itt ezzel, de látod egyikünk sem érti pontosan mi a probléma. Egyszerűbb lenne, ha a környékeden keresnél egy hozzáértő személyt, hogy nézze meg jól van-e bekötve.
2020. nov. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!