Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit tudnék tenni, hogy fenntar...

Mit tudnék tenni, hogy fenntartsam a ps4-em állapotát?

Figyelt kérdés

Sajnos mostanában azt vettem észre, hogy lassul a sima ps4-em, nem tölt be rendesen (ez alatt azt értem, hogy pl. F1-ben a rajtsorrendnél nem mutatja a pilóták képét, gt sportban a garázsban nem mutatja az autók képét), lassabb (sokkal hosszabb töltési idő, néha úgy, hogy full fekete lesz a kép), hangosabb és rendre újra kell indítanom, hogy rendesen működjön.



Mit tudok tenni annak érdekében, hogy javuljon picit a teljesítmény? Ha elviszem egy szervízbe, tudnak vele valamit kezdeni?



Ps5-ön gondolkodtam, de alig lehet kapni, nagyon drága + egy hd-ready tv-m van szóval azt is kéne fejlesztenem lassan, csak sajnos nincs erre pénzem és nem is lesz egy darabig.



2021. júl. 15. 21:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

hdd problémának tűnik a leírás szerint

viszonylag könnyű cserélni benne, nézz róla videót a youtube-on

2021. júl. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

egy valamirevaló gamer pc 400-500k

egy normálisabb videokártya 150-től indul

2021. júl. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

#9 a digitális ps5 150k

majd figyelem milyen raytracing kártyát veszel ennyiért

ott a Ratchet and clank, nézd meg youtube-on, mire képes a nextgen

2021. júl. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

"Azért az árért lehet hasonló pécét venni. konzolok 30 fpssel visznek mindent..."


jaja, főleg hogy egy konzol árán max egy alap gameing vidkarit kapsz vagy azt sem.

2021. júl. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat, meg fogom őket próbálni!


Ps5-ből meg tudnám venni még a lemezeset is rendes áron, de idén inkább megcsinálom a jogsit, majd jövőre a diákmunkás pénzemből fejlesztem a gaming setupom.


Az meg, hogy vegyek pc-t.. Kösz, nem, egy ps5 2-3x árát minimum rá kéne költeni, hogy olyan teljesítményt hozzon, mint a ps5. Azt megveszem utána tuti jó lesz sok-sok évig, mert direkt azokra a konzolokra adják ki a játékot és fixen futni fog rajta. Pc-vel meg az lesz, hogy folyton egyre csökkenteni kell a beállításokat az újabb játékokban, amíg egyszer csak nem fogja elvinni. Utána cseréljem le ezt-azt, ez nem jó ebbe, akkor azt is cseréld, perifériák tönkremennek, elhasználódnak stb. stb.

2021. júl. 16. 10:13
 16/20 anonim ***** válasza:
régen én is pc-s voltam, most meg teljesen egyetértek veled kérdező, az asztali pc-met 2 éve be sem kapcsoltam.
2021. júl. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

10

2 évig volt konzolom, újgenerációs. Az előtt PS 1 és x360 szóval úgy összesen 10x évig. Warezolás nem mond nekem semmit, de a lopott játékulcsokról se hallottam még. (Mikor hoztam én ezeket "ide"?) Havonta fizeted az xbox liveot nem tudom feltűnt-e. Néhányan még a game passt is. Azt hittem magamról hogy igénytelen player vagyok, de a pixeles 20-25 fpses gta nekem is kevés volt.

2021. aug. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem tűnt fel, mivel nincs Xbox-om, ráadásul nem kötelező előfizetni rá, csak a multihoz, kell de kapsz érte cserébe havonta 2 játékot.


A G2A-n találsz szürke játékkulcsokat, gondolom az ilyenekre gondoltál, mikor azt írtad olcsóbb a PC. De ha normálisan veszel játékot, akkor ez sem igaz.

2021. aug. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
De akkor sem vagy kiszolgáltatva annak hogy éppen mennyibe kerül egy játék, szerintem nem mindenki teheti meg magának hogy 20-30e játékokat vegyen.
2021. aug. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tehetem meg, azért várok pár hónapot míg akciós lesz.
2021. aug. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!