Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Észre vettétek, hogy az Etele...

Észre vettétek, hogy az Etele Pláza Istyle -nál mindenkit beetettek a qrva olcsó MacBook air M1-el?

Figyelt kérdés

-90.000Ft írtak e-mailben, közben emagnál 380.000Ft meg lehetett venni 3 év garival.



Szóval 40.000Ft volt ott olcsóbb…

Én 30 percet áltam sorba és 300 ember volt ott kb 11 órakkor, 30 perc alatt 15 ember távozott .


Meguntam ezt a közhelyet….



2021. szept. 18. 19:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%

Az iStyle azért elegánsabb mint egy másik. A MM&Saturn se véletlen szüntette meg Magyarországon a Saturn-t, ami egy kimondottan prémiumabb üzlet. A Saturnban az eladók is ingben vannak…


#Balkán

2021. szept. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy a papírt kitöltötted?
2021. szept. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Aki olyan hüly*, hogy meg se nézi egy ilyen drága terméknél, hogy mennyi az eredeti ár, és bedől egy kamu akciónak, az meg is érdemli.
2021. szept. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Meguntam ezt a közhelyet….


Azt tudod, mi a közhely?

2021. szept. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

1


Tehát azért mert valahol ingben vannak az eladók, azért bizony ki kell fizetni a + 40 ezer forintos felárat? Tőlem aztán menyasszonyi ruhában is foroghatnak az eladók, ott fogok vásárolni ahol nekem kedvező, akkor is ha ott az eladók csak sima farmerban vannak. Az iStyle-ban sosem volt kedvező vásárolni semmit, pofátlan árrést dobnak az Apple termékeikre.


Az a Macbook amit ők árulnak 420.000-ért (most mondjuk épp csak 400.000), azt a MM-ban 379-ért megkapod és a Media Marktnak is van rajta jókora haszna.

2021. szept. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Nem kötelező mindent elhinni.

Önkéntes a résztvétel az ilyen etetéseken, tehát reklamáció nincs.

Ha neked az új, hogy egy akciónál egy elképzelt magas árhoz képest adnak valamit olcsóbban, akkor szokj hozzá. Ez egy külön szakma, marketing a neve, külön jól fizetett szakemberek feladata ez, hogy miként lehet vonzóvá tenni azt, ami valójában nem az.

Ahogy a viccben van, ki az abszolút diplomata?

Aki úgy tud elküldeni a fenébe, hogy alig várod hogy indulhass.

Nem tudom vannak-e még, de régen sok úgynevezett árubemutató volt, ahová ingyen vitték a népet busszal, ebédet és ajándék tárgyat kaptak, cserébe csupán egy előadást kellett végighallgatni. A technikai háttere az volt, hogy olyan dolog megvásárlására vegyenek rá, amire alapvetően nem volt szükséged, de felkeltették az érdeklődésed, és azt kérdezted magadtól, hogy eddig ez miért nem jutott eszedbe? Mindezt természetesen olyan áron, aminél ha csak egy ember megvette, azon akkora haszonkulcs volt, hogy abból kitellett a többiel buszos utaztatása meg az ebéd ára. Ha már ketten vásároltak, akkor a stáb napi haszna megvolt belőle.

Szóval az akciókat is úgy tervezik, hogy azért a haszon ne maradjon le róla, hiszen ki az a hülye, aki bukni akar bármin is? Nyomnak egy ilyen akciót, és az alacsonyabb árrés ellenére visszahozza a reklámköltségeket, plusz még marad is belőle.

2021. szept. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
7%

Nincs semmi beetetés. A hivatalos árnál 90k-val olcsóbban adják.

Az iStyle APR bolt, nem tudják annyiért adni mint a szürkimportos emag, edigital, alza, stb boltok.


És ha még így is 40k-val olcsóbb mint máshol akkor miért nem vettél te nagyképességű?

2021. szept. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

emag mióta szürkeimportos ? Ez nem sufni GSM ahol várhatod a 36 hó garanciát.


Úgyanúgy megkapod a macbookra a 36 hónap garanciát mint, mint a istyle vagy icenternél

2021. szept. 18. 20:35
 9/16 anonim ***** válasza:
20%
Esetleg nem nézted be, és nem véletlenül a 16 GB RAM-os változat volt akcióban? Mert az meg ugye 500k
2021. szept. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
15%

"emag mióta szürkeimportos ?"

Elég régóta. Nem tudják a 429k-s macbook aírt 380k-ért adni ha a forgalmazótól szerzik be, csak ha veszteségük van rajta. Gondolom az meg nem cél.


"nem véletlenül a 16 GB RAM-os változat volt akcióban?"

Nem, a 8GB ramos, 7 magos GPU-s, 256G SSD-s ami hivatalosan 429990ft. Ebből jött le a 90k.


De még mindig nem értem, hogy ha az iStyle-ban 339k volt, az emagon meg 379k akkor miért az emaghoz megy venni...

Van baj nem kevés! :D

2021. szept. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!