Gálné Mariann kérdése:

Mi a véleményetek a TCL márkáról? Az Euronicsben az eladó ódákat zengett a 139 cm 55" Smart 4K Qled tv-ről.

Figyelt kérdés

2023. júl. 15. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
2023. júl. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olcsó, de még éppen jó. Afféle Tes@o gazdaságos-nak megfelelő kategória. Azért csodát ne várj tőle. Ha mér múködik, az egy jó pont.

Kocsmába jó meccset nézni, stb.

Ha minőséget keresel, akkor rossz helyen keresed, válassz a neves márkák közül.

2023. júl. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, melyik modell, mert QLED is van egy pár náluk. Ez ugyan jó pont, de más bajok azért lehetnek vele. Szerintem keress teszteket, nem baj, ha nem a konkrét modellé. Ezt csak általánosságban írtam, nem ismerem a tévéiket.
2023. júl. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért az erős túlzás, hogy Tes@o gazdaságos kategória egy olyan gyártóról, akik több tévét adtak el tavaly mint az LG, és akik felvásárolták a Panasonic tv üzletágát.A márka legnagyobb hibájának azt szokták tartani, hogy Adroid operációs rendszer van rajtuk.

Itt van pár cikk ahol egy kicsit képbe kerülhetsz.


[link]


[link]

2023. júl. 16. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én most szereztem be egy TCL C735 75 collos tvét. Abban a "szerencsés" helyzetben vagyok, hogy még nem láttam OLED tvét, csak olvastam róla, hogy miért is az a csúcs most. Szóval ennek fényében azt tudom mondani, hogy ez a középkategóriás 75-ös QLED tv a méretével és a képminőségével letette az államat a padlóra 😅. A hangzása a gyengébb pontja, kicsit tényleg fapados hatása van, de még így is átlag felhasználásra megfelelő.


Természetesen a 4k tartalmak nagyon szépek rajta és nagy örömömre a full hd is nagyon élvezetes. A hd tv csatornák is rendbe vannak, azért ezeknél már játszottam a képbeállításokkal, hogy minél többet szedjek ki belőlük, de nagy csoda nem történt persze. Az alap minőségi tv csatornák meg olyanok, amilyenek... még nézhető kategória. Persze ez eléggé szubjektív tud lenni.

2023. aug. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!