Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vett esetleg már valaki régi...

Vett esetleg már valaki régi Suzukit az érdi kereskedő-neppertől..? Nézegetem az eladó autóit. Egy másik autó-kereskedés azt mondta, hogy soha ne vegyek tőle autót, mert megbánom.. Véleménye valakinek az eladóról?

Figyelt kérdés

2022. máj. 22. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem elértetted, azt mondta, hogy soha ne vegyél Suzukit.
2022. máj. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem egyszer egy roma autóneppertől Érden autót.Nem tudom ugyan arról van e szó.A kocsi is szar volt és annyi benzin sem volt benne,hogy a kútig elérjek vele.Jó kis tanulópénz volt.
2022. máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Én messziről, Miskolc mellől mennék megnézni egy eladó autóját…de nagy költség már az utazás is. (Ha hiába való lenne.)

Vinnék magammal szerelőt is, mert én nyugdíjas vagyok és nem is igazán értek az autókhoz…ezért is kérdeztem.

2022. máj. 22. 19:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor hagyd ki.Ne indulj el Érdre.
2022. máj. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az Érdi neppertől csak a Turai nepper nagyobb tróger..
2022. máj. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én vettem egy golfot anno. Aztán ahogy teltek az idők kirajzolódott bennem az autó kortörténete is. 😂 Mondta hogy lefoglalt autó volt és sokat állt a rendőrségen. Ennyi. Aztán ahogy később levettem a vezető oldali üléshuzatot látom ott egy véres golyó ütötte nyom. A tetőkárpit ragasztva volt mert korábban gondolom csempészet miatt kivágták. A kocsi jobb oldali nyúlványa hanyagul kihúzva, a küszöb horpadáson egy kiló glett, a blokkon nem a gyári hengerfej volt ami szerintem inkább pozitív de akkor is szar volt hozzá alkatrészt motorszám alapján találni. Az automata váltó szar volt, az fél év múlva kuka, a motor füstölt amire soha nem jöttem rá mert kompresszió az volt. Egyébként szép roncs auto volt de sajnos..
2022. aug. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!