Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Elvesztettem az airpodsom, de...

Elvesztettem az airpodsom, de fogalmam sincs hogy történhetett meg, tudnátok valahogy segíteni szóban?

Figyelt kérdés
Szóval mentem haza busszal mikor felnyitottam a tokot és meglepődve láttam hogy nincs benne a két füles. Nem tudom hogy történhetett, mindig visszarakom, eszembe se jutna máshova tenni. Előző nap és aznap sem használtam, és amikor legutóbb használtam, tisztán emlékszem hogy visszaraktam és mondom, eszembe se jutna máshova tenni. Szóval csak egy üres tokom van most és fogalmam sincs mi van... :(

ápr. 11. 21:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
vegyél egy újat
ápr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Na persze :C
ápr. 11. 21:19
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhagytad/ellopták, akkor milyen segítséget vársz?
ápr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
De nem volt lehetőségem elhagyni
ápr. 11. 21:38
 5/28 anonim válasza:
Nem esett ki a táskádban?
ápr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
72%
Helymeghatarozas, le lehet kovetni.
ápr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Ki férhetett hozzá a táskádhoz? Ki tudta hogy még ott van? Nekem van plusz egy jobbos vagy balos, találtam még régebben. azt odaadhatom, nos valahol találsz még egyet ^^
ápr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Elhagytad, kilopták bármi lehet.

Kezdj el gyűjteni egy újra, addig is egy olcsóbb is bőven megfelelő hidd el.

ápr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
6os elmagyaráznád hogyan?
ápr. 11. 22:29
 10/28 A kérdező kommentje:
Ha ellopták volna, a dobozt is elviszik
ápr. 11. 22:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!