Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Felhúzás közben vagy megrándul...

Felhúzás közben vagy megrándult, vagy elpattant valami a combom és a farokcsontom között; egy hónap telt el azóta kábé, és most húztam fel megint, mégpedig sikerrel -viszont elvesztettem a korábbi lazaságom: mi történhetett?

Figyelt kérdés
Régebben teljes tenyérrel meg tudtam érinteni a földet cipőben is, annyira laza volt a derekam, most meg a gyógyulás után megkötött, és úgy kezemmel 20 centire a földtől megáll a tudományom, addig tudok lehajolni. Hozzáértő válaszát megköszönném, orvoshoz viszont nem mentem el, és a jövőben sem fogok. Ja, és ne arról szóljon a "topik", hogy de, menjek orvoshoz, pls!

2014. júl. 19. 21:50
 1/2 tkodit ***** válasza:
bármilyen részleges ín vagy izomszakadás gyógyulása után logikus, hogy vesztesz a hajlékonyságból. Nyújtani kéne, de ahhoz meg tudni kéne, hogy áll jelenleg a gyógyult (?) terület. Meg hogy egyáltalán mi volt a baj. Mert ezt látatlanban senki nem fogja kitalálni neked. És akármennyire utálod, egyetlen értelmes, épeszű tanács van ilyen esetben: Menj el orvoshoz.
2014. júl. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor nyújtani fogok! 2 hete még papucsban jártam, a cipőm se tudtam megkötni sehogy, annyira nem volt mobilis a derekam, de most már egész jó. Még az is lehet, idővel olyan lesz, mint volt. Csak érdekelne, mi történhetett. A farokcsontom környéke fájt nagyon a dolog után, és sokáig.
2014. júl. 20. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!