Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Elvesztettem az airpodsom, de...

Elvesztettem az airpodsom, de fogalmam sincs hogy történhetett meg, tudnátok valahogy segíteni szóban?

Figyelt kérdés
Szóval mentem haza busszal mikor felnyitottam a tokot és meglepődve láttam hogy nincs benne a két füles. Nem tudom hogy történhetett, mindig visszarakom, eszembe se jutna máshova tenni. Előző nap és aznap sem használtam, és amikor legutóbb használtam, tisztán emlékszem hogy visszaraktam és mondom, eszembe se jutna máshova tenni. Szóval csak egy üres tokom van most és fogalmam sincs mi van... :(

ápr. 11. 21:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha elveszettnek jelöli, akkor bárhol meg tudja találni a Lokátor app, ugyanis olyankor a közelében lévő más iPhone készülékek tudják érzékelni.
ápr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Google playen én nem láttam "lokátor appot"
ápr. 13. 20:40
 23/28 A kérdező kommentje:
Hol van ilyen
ápr. 13. 20:41
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Na végre megemlítetted ezt a lényegtelen körülményt, hogy droidon akarsz airpodsot. Sok szerencsét az életben, okosom!
ápr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ezt a kamut.:)
ápr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Google Play? Édes jó Istenem! Most akkor az alábbi három verzióból mi az igaz?

1. Troll vagy

2. Tényleg Androidon akarsz Apple Airpods-ot használni

3. Nem is Airpods-od van csak valami hasonló Androidhoz való füles

ápr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Szerintem 3. lesz itt a válasz. Akkor az elveszett vegyél másikat.
ápr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Szóval nem lehet androidos telón airpods-t használni? Ez megmagyarázza, hogy miért nem ment haveromnak, amikor kölcsön akartam adni neki.
ápr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!