Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 megfüzni a szülöket...

Xbox 360 megfüzni a szülöket de hogy?

Figyelt kérdés

Hellosztok

annyi lenne a kérdésem hogy ti hogyan füztétek meg a szüleiteket?

mert nekem már van annyi pénzem hogy tudjak venni és nagy álmom is hogy eggyet vegyek

csak nem merek rákérdezni szülöktől hogy vehetek e, mert 100 % hogy a válasz az hogy nem

én sose értettem a szüleimet hogy miért huzzák az orrukat

pedig tudják hogy amugyse költeném más dologra amit ők akarnak -.- hogy arra költsem...

mindig mondják gyüjtögessem

mert én ösztöndíjat kapok

és már magába valjuk be szánalmas hogy a saját pénzemet nem költhetem arra amire akarom (persze nagyobb cikkbe)


és csak annyi lenne a kérésem hogy ti hogyan füztétek meg a szüleiteket ,milyen technikával :D mondtátok nekik hogy vehettetek vagy kaphattatok :)

sokat segitenétek

előre is köszi :)


2011. ápr. 26. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Összegyűlt a pénz és megvettem.
2011. ápr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

a)Rendeld meg egy internetes webshopból, mire kihozzák, már úgy se tehetnek semmit, mint hogy átveszik.


b)Úgy intézd a kiszállítást, hogy mikor nincsenek otthon a szüleid, te meg igen, kihozzák ,te kifizeted, és minden happy:)


Utánna hazaérnek, te meg nagyban kockulsz, ők meg fel lesznek háborodva, hogy mit képzelsz, te meg majd a képükbe nevetsz:D

2011. ápr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom h neked h kéne, de én így szoktam.

-most nagyon jó akció van rá (az árnak kb a felét vallom be)

-elmondom az előnyeit,h már mindenkinek van,nagyon kéne nekem

-ha ez nem jön be (azzal a nyugottsággal h én megkérdeztem)megrendelem.(ha belegegyeztek ha nem)

-ha nagyon tudsz hazudni (:D)akkor: megkérem a haveromat h rendelje meg én kifizetem neki de othon azt adom be h már nem kellett neki és csak úgy odaadta vagy fizettél érte 1 nevetséges összeget és megkaptad mert ő már vett jobbat és ezen túl akart már adni.

Hát én így csinálom(utolsót még nem csinálltam,az 1. 2 mindig bevllik az anyumnál :D )

2011. ápr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attol is fugg hany eves vagy, de ha mar 15-16, akkor nem hiszem hogy mar nagyon beszolhatnak, azert olyan korban mar van annyira ertelmes az ember, hogy eldontse neki mi a jo.

En 15 evesen vettem meg a ps3-mat, de nem kerdeztem meg, hogy megvehetem-e, tudtak, hogy mar vagy 1 eve azt akartam venni, es amint volt eleg penzem, el is vittek boltba, tehat tudtak, hogy megveszem, de attol meg nem kertem az engedelyuket.

Meg tudjak, hogy azert normalis gyereknek szamitok, meg nem is szigoruak, igy nem volt gaz.


Ha te viszont fiatalabb vagy, vagy a szuleid szigorubbak, es tenyleg nem-et mondananak, akkor ne is kerdezd meg oket, mert utana mar feltuno lesz, ha azt kamuzod, mint pl. amit az elozo mondott.

2011. ápr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

utolsóra válasz hogy 16 éves vagyok és igen tudom hogy mit akarok csak a szüleim nem képesek felfogni :) hogy márpedig ez lessz és most már ott tartok hogy leszarom mit mondanak :)


a többire a válasz hogy ha igy vették meg akkor nagyon nagy állatok vagyok : D

(Y)

2011. ápr. 26. 19:33
 6/8 A kérdező kommentje:
és köszi hogy válaszoltatok :)
2011. ápr. 26. 19:33
 7/8 A kérdező kommentje:

az a baj tudjátok a szüleimmel hogy nagyon szigoruak

de nemtudom miért , és ha megkérdezném hogy vehetek e akkor általába az a válasz hogy most nem mert nem vagyok abba a helyzetbe

és értitek az ÉN pénzem :o

sokszor beleverném a fejemt a falba : Skomolyan

2011. ápr. 26. 19:39
 8/8 anonim válasza:
bazz menj el a boltba, vedd meg, szerintem nem kell hozzá szülő, 18 alatt is lehet... a saját pénzeddel azt csinálsz amit akarsz, nem szólhatnak érte, ha már megvetted.
2011. máj. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!