Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gitárszakértők/Gitárosok!...

Gitárszakértők/Gitárosok! Szerintetek ez egy jó gitár? Ilyenem van, nem túl kezdő? (kép)

Figyelt kérdés
[link] bocsi kicsit hosszú...
2011. okt. 11. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez tök jó, csak ebből az nem derül ki milyen gitár, mert a klasszikus gitárok 98,5%-a pont így néz ki...
2011. okt. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de x-eld ki a képet, és ott van mögötte a honlap. a legfelső
2011. okt. 11. 22:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Nah.

De ez egy abszolút kezdő gitár, 3/4-es.

Dehát ez az árából is látszik.

Tábortűz köré, otthoni gyakorláshoz tökéletes.

2011. okt. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3/4-es. Tehát kisebb, mint a normál gitárok, de csak megszokás kérdése.

Én nem vagyok a nejlonhúros híve, anno mikor elkezdtem gitározni, 4 hónap után már cseréltem is le egy acélhúrosra, ami azóta is megvan. De ismerek olyat is, aki jobban játszik nálam, mégis megmaradt a nejlonhúrosnál. Neked kell tudni, mire van szükséged.

Az ára alapján ez egy jó gitár lehet, a Yamahával jó tapasztalataim vannak (Yamaha basszust akartam, csak mire összegyűlt a pénz, már nem gyártották...).

2011. okt. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!