Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kezdő vagyok és szeretnék egy...

Kezdő vagyok és szeretnék egy gitár otthoni használatra. Milyet vegyek?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=DKCccyZvtIo ilyesféle zenét szeretnék rajta játszani és alternatív rockot.Inkább akusztikus gitárt szeretnék,de mivel egyáltalán nem értek a gitárokhoz,fogalmam sincs,hogy milyet kéne.Fém húrost vagy nylont stb..Persze tudom,hogy nem fogok tudni,már 1 hét után,úgy játszani,mint a klippben.Csak otthon tanulgatnám.A felső határ 30ezer.Előre is köszönöm a válaszokat!Ha bármilyen infót kihagytam,akkor nyugodtan kérdezzetek.
2011. szept. 9. 17:14
 1/5 LuckyestLooser ***** válasza:
72%
szerintem a fémhúrosak jobbak de kezdő gitárnak olyan 10000ft értékű bőven elég
2011. szept. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nylon húrosnak szebb a hangja, könnyebb is rajta megtanulni gitározni, nem vágja az ujjad stb. Én nem rég vettem 15-ért egy framus nylon húrost, tanulgatásra neked tökéletesen megfelel. Ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt a tanuláshoz: [link]
2011. szept. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy melyiknek szebb a hangja, teljesen szubjektív, nekem pl a fémhúros sokkal jobban bejön. 30ezerért már nagyon szép akusztikusokat kapsz, ha ajánlanom kéne, akkor keress egy Cortot.
2011. szept. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem akusztikus gitárt vegyél. Megoldható persze a klasszikussal is az ének akkord kísérete, de szerintem a nejlon húroknak ehhez a stílushoz fátyolos a hangja.
2011. szept. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 LuckyestLooser ***** válasza:
nekem elektroakusztikus cort gitárom van fémhúrokkal én imádom nem mellesleg matt fekete
2011. szept. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!