Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez a gitár megfelel kezdő-tanu...

Ez a gitár megfelel kezdő-tanuló gitárnak?

Figyelt kérdés

Jackson js30RR egy ilyenben gondolkozok.

Ez a gitárforma tetszik leginkább(tudom nem e szerint kéne dönteni)


2011. febr. 15. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Kezdésnek elég 1 Cort és mjad kb 1.5-2 év múlva vehetsz egy drágábbat.Addig felesleg 50-60 ezret kidobni mert lhet h megunod! [link]

ez pedig fix húrlábas jobban tartja a hangolást [link]

2011. febr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ugyan azt a gitárt linkelted be kétszer:s
2011. febr. 15. 15:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha olyan hangszert veszel amelyik tényleg tetszik és tényleg jó, kisebb eséllyel fogod megunni is lerakni.

A világ jobbik felén azt mondják, hogy a mexikói stratocaster a legjobb kezdő gitár, az itteni árfolyamon 150e-be kerül.

Szóval ha tudod, és ez az ami neked bejön, szerintem szánd rá az árát, valószínűleg nem fogsz csalódni.

2011. febr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2011. febr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából nem teljesen kezdő szinten vagyok jó negyed-fél évet gitároztam csak akkor anyagi okok miatt abbakellet hagynom és most szeretném újrakezdeni teljes erőbedobással :D
2011. febr. 15. 15:35
 6/8 anonim ***** válasza:
elképzelem,hogy amikor nem volt GYIK.hu,akkor senki nem vett gitárt,mert nem tudta megkérdezni a nagyérdeműtől,hogy megveheti-e...már komolyan nem tom miért járok erre a trágyadomb oldalra...szánalom a köbön...VEDD MEG!!!!!!! MÉR TŐLÜNK KÉRDEZED???
2011. febr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akárhányszor olvasom ezt a kérdést , egyszer sem látok benne olyan rész ,hogy megvegyem-e vagy ne... lehet velem van a baj (o.O)
2011. febr. 15. 23:09
 8/8 anonim ***** válasza:
ez egy jó gitár, de a Jacksonokat leginkább metalra találták ki, ha lágyabb zenét akarsz játszani, nem ajánlom. még amire vigyáznod kell, hogy ez a gitárforma tényleg jól néz ki, de nem igazán lehet vele ülve játszani(lecsúszik a nyak a lábadhoz)
2011. febr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!