Melyik a jobb? A PS3 vagy Xbox 360

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 13:07
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/203 anonim ***** válasza:
81%
És én nem hiszem , h csak 620ban megy. Akkor a játék dobozának hátoldalán miért virít a 3 felirat: 720p, 1080i, 1080p? És miért nem a 620 p? [link]
2009. szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/203 anonim ***** válasza:
81%
Pardon nem HS, hanem MUA. De a HS is simán elmegy 720 p-en.
2009. szept. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/203 anonim ***** válasza:
42%
Őszintén szólva nem igen érdekelsz, az utóbbirét meg kérdezd meg a Rockstar-t.
2009. szept. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/203 anonim ***** válasza:
81%
Őszintén szólva te sem engem, a HD-s korszakról te meg érdeklődj a Microsoftnál!
2009. szept. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/203 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell olyanról érdeklődni ami HD-n működik. :)
2009. szept. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/203 anonim válasza:
90%

Playstation 3


Ára kb 100e Ft. Pro érvek: hd minőség, a legújabb játékok először erre jelennek meg, Blu-Ray lejátszó is. Ha valakinek van 85ezer forintja Blu játékosra, akkor egy kis lépéssel PS3 tulajdonos is lehet.


Xbox360


Ára 70-90 ezer Pro: Fantasztikus hd minőségű játékok, a legújabb slágerek jelennek meg rá a Wiivel ellentétben pl. CoD4 . Kontra: Fps játékokat nehezebb konzollal játszani.

2009. szept. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/203 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de a legújabb játékok egy idöben jelenik meg mind2 konzolra(pl. Batman, NFS Shift stb.).
2009. szept. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/203 anonim ***** válasza:

nekem ps3-om van . eddig amilyen játékokat vettem mind pc-re boxra , éd ps3 is vannak (GTA IV , MoH Airborne, FIFA 09, mercenaires 2) (ja és hamarosan meg lesz a killzone 2 )


Exkluzivek terén nincs döntés : Xbox360(híresebbek) : Halo, Gears of War , forza , left 4 dead ( PC-BOX)


PS3: Killzone, Grand Turismo , Tekken , God of War , uncharted ,.......


nah döntsetek mert aki játékra vesz egy konzol ezeket kell nézni , ja és józan paraszti ész :

MIÉRT DRÁGÁBB VALAMI??

-mert jobb

.mert megbízhatób

-mert modernebb

(csak 3 példa)

MIÉRT OLCSÓBB VALAMIl?

-mert gyengéb

-mert szeretne profitot termelni

-mert sok a hiba vele

-mert HANGOS


nah tippeljetek melyik a ps3 és melyik az xbox 360


árak:

PS3 : 80eFT

Xbox 360 : 60eFT


ja és ..

akinek box 360-ja van...

szerintem adja el és gyűjtsön az Xbox 720 -ra mert az már a ps3 -al egy kategoriában lehet :D

goodbye píesztrii

2009. okt. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/203 anonim ***** válasza:

Az előttem lévő személy(ek) hozzászólásához szeretnék írni:


A mind3 platformra(PC/PS3/Xbox 360) megjelenő játékokat multipatform játékoknak nevezzük.


Leghíresebb exkluzívok:

PS3:

God of War Collection, és a 3. rész, Uncharted 1-2, Killzone 2, Gran Turismo 5 és a 5 Prologue stb.

Xbox 360:

Halo 3, Gears of War 1-2, GTA IV kiegészítők, Forza Motorsport 3 stb.


Szerintem a konzolválasztásnál nem azt kéne figyelembe venni, hogy "hú, a Xbxnál/PS3-nál szebb ez a játék, akkor ezt veszem meg", hanem inkább, hogy milyen exkluzív játékok vannak a két géptípusra. Egy játék szerintem nem a grafikájától lesz a legjobb, hanem, hogy megtalálod-e benne azt az adrenalint, amit szoktál bennük. Én pl. most azért nem vennék játékot, mert szép a grafja, de közben meg unom(2-3 oldallal előtt lévő vitatkozó párosnak, akik különböző Resdient Evil 5 meg még mittomén milyen képeket linkelnek egymásnak, mert most így azt hiszik, hogy okosítják a saját gépüket, amikor 1. ezek a játékok teljesen máshogy használják ki a gépek adottságait, 2. kis hülyék, mert egymást próbálják meggyőzni ahelyett, hogy inkább játszanának, 3. a grafika úgyis a programozóktól függ, nem a géptől). Nézzétek csak meg a WoW-ot! Nem a grafiája miatt lett a No.1. Szal, grafikáról ennyit.

A HD-s korszakról annyit, hogy a Microsoftnál mondanak gyakorlatilag minden "ökörséget", most pl. a Blu-Ray meghajtón röhögtem egy nagyot, amikor az ürge kijelentette, hogy lesz, aztán, hogy nem, aztán, hogy PC-re, vhogy így(Gamestar-nál olvasható). Szal nem kell félni, nem lesz vége a 360 HD-s korszakának.


És akkor visszakanyarodva eredeti hozzászólásomhoz:

Én PS3 tulaj vagyok. De én nem úgy vettem a PS3-at, hogy sorra néztem a comprasion videókat, aztán elhatároztam, hogy ez a szebb, azt kész, mert ez a lehető legostobább lépés. Én az exkluzívokat figyeltem. Értékelések/eladások/vélemények. Előző konzolom a PS2 volt(ami még ma is megvan), így annak a exkluzívjait jobban ismertem. Végül is két játék miatt lettem újra PS-es: God of War III és az Uncharted. És most, az Uncharted 2: Among Thieves értékeléseit végigolvasva büszkén állíthatom magamról, hogy jól döntöttem. Félreértés ne essék, nem akarok ezzel hadat üzenni a boxosoknak, mindössze nekik is ajánlom ezt a játékot. Ugyanúgy ellettem volna a Forza-val vagy a Gears of Warral, mindössze a PS3-as exkluzív játékokban több fantáziát láttam, mint a boxos game-ekben, de ettől függetlenül, boxra is jöhetnek jó játékok.


"MIÉRT DRÁGÁBB VALAMI??

-mert jobb

.mert megbízhatób

-mert modernebb

(csak 3 példa)

MIÉRT OLCSÓBB VALAMIl?

-mert gyengéb

-mert szeretne profitot termelni

-mert sok a hiba vele

-mert HANGOS"


"ja és ..

akinek box 360-ja van...

szerintem adja el és gyűjtsön az Xbox 720 -ra mert az már a ps3 -al egy kategoriában lehet :D

goodbye píesztrii"


Ebből csak úgy látszik a PS3 fanboyság, ahelyett, hogy inkább ilyen ostoba kijelentéseket teszel, leírhatnád a saját tapasztalataidat a gépről, mert a kérdező nem arra kíváncsi, hogy most te melyik kukába dobnád az Xboxodat, hanem, hogy te melyiket vetted és miért?


Ui.: A Tekken multiplatform, javaslom, hogy inkább először nézz utána, hogy a játékok milyen platformra jelennek meg, minthogy itt megosztod velünk az elvakultságodat.

2009. okt. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/203 anonim ***** válasza:
58%

Na ez igen, te legalább nem vagy elvakult mint a többiek!


Én volnék az egyik aki azt a PS3mas emberkét akartam észhez téríteni de nem igen sikerült, a RE5 képek meg akkor is magukért beszélnek. Ő meg semmilyen érvemet sem értette meg pedig normálisan érveltem még az elején.


De teljesen mindegy... nem igen izgat a PS3 úgye, Uncharted 2 után se.


Köszönjük az értelmes hozzászólásod! :)

2009. okt. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!