Melyik a jobb? A PS3 vagy Xbox 360

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 13:07
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/203 anonim ***** válasza:
42%
Aha, az a "gyerek" hibája volt akkor.
2009. júl. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/203 anonim ***** válasza:
Lehetséges, már naon nem emlékszem rá, vhol egy angol fórumon olvastam. Meg hát, ha tönkrement, akk ez van. Csak érdekességként hoztam fel, mert PS3-nál, sőt, még egyetlen PS-nél sem láttam olyat, h egy nap alatt besza(r)t volna:D
2009. júl. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/203 anonim ***** válasza:
42%
Lehet hogy te épp esetben nem láttál, de az nem jelenti azt, hogy nem is történhetett meg. Ebben a világban már minden lehetséges!
2009. júl. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/203 anonim ***** válasza:
85%

Na, pillanatnyi szünet után újra visszatértem, hogy továbbra is a PS3-at támogassam.

Itt volt egyik haverom, elhozta az Xboxát, néztünk egy-pár játékot és nyugodt szívvel állíthatom, nem bántam meg, hogy PS3-at vettem, sőt…


Tudod, az az elvakult, aki azt állítja, hogy az Xbox 360-nak szebb a grafikája, meg erősebb, mint a PS3. Jelenleg még úgy állunk, hogy az Xbox 360 a jobb grafikailag, de egy konzol nem csak GPU-ból áll, ha így lenne, akkor sokkal erősebb lenne az RSX a PS3-ban és ha mégsem lenne erősebb, akkor meg simán alul maradna az Xbox ATI GPU-jával szemben. Ezen kívül gondolom te is tudod, hogy az Xbox 360-ból már szószerint minden erőt kipréseltek a gyártók, ennél többre már nem képes grafikai téren, míg a PS3 még mindig nincs teljesen, 100%-osan kihasználva, hoppá, akkor azért van valami kis szerep a többi eszköznek is. Tehát az Xbox 360 már a maximumon van, a gyártóknak pedig sikerül egyre többet kihozni a PS3-ból(jelenleg még csak az exkluzívok terén, de valószínűleg már nem kell sokat várni egy igazi PS3-as multiplatform játékért) és mikor kijön egy ilyen multip játék, akkor állítgassa el a Gametrailers a HD TV-t, meg cserélje meg a címkéket!:)

[link]

[link]

Én nem tudom, hogy te meddig akarsz játszani, de én egy 7-8 évig biztos és addig tuti, hogy megmarad a PS3(hála a teljesítménynek és a Sony támogatásának, tudod,PS4 játék PS3-ra is majd)(mint ahogy most PS3-PS2)

Meg ha ennyire GPU éhes lenne a grafika, akkor a Sony minek hagyta benn a Cellt a PS3-ban? Igaz, hogy a Cellből akartak csinálni GPU-t, de hát nem jött össze, ez van, vettek az nVidia-tól dolgokat, de a processzor megmaradt. Lehet, hogy veszteséges volt a gyártása, de nem teljesen. Arról nem szegény PS3 tehet, hogy kicsit gyengébb a grafika, hanem a játékok készítői, mivel megcsinálják Xboxra és átportolják PS3-ra, az meg így néz ki, de az sem elviselhetetlen, nem egy Mario típúsú grafikája van. Már lassan 4 éve, hogy megjelent a PS3 és még 1 olyan játékot sem láttam, ami teljesen kimutatná a teljesítményét. Majd szeptemberben. Akkor jelenik meg az első olyan játék, a neve: Uncharted 2.

[link]

Nem tudom, mit értettél azon, hogy a PS3-nál az exkluzív játékokat több évig fejlesztetik. Az Uncharted első része(Drake’s Fortune) 2007-ben jelent meg(hozzáfűzném, hogy a grafikája akkor is csodaszép volt, rengeteg díjat is kapott ezért), a második (majd most) 2009-ben. 2 év. Kell ennél több idő? A multiplatformoknál is így van. Ott is egy időben jelennek meg a játékok, nem fél év csúszással. Bár a multiplatform és az exkluzív játékok grafikája ég és föld(és ez nem a PS3, hanem a játékkészítők hibája ugyebár, mert ha a PS3 lenne szar, akkor az exkluzívok is ugyanolyan bugosak, rossz minőségűek lennének, mint a multiplatformos game-ek és itt is alig bugos egy-két multi, azt meg igyekszenek, minél gyorsabban kijavítani(lásd: Assassin’s Creed, lejjebb megtalálod)).


Az, hogy az Xbox 360-at meg többen veszik, mint a PS3-at, roh(a)dtul nem árulja el, hogy melyik a jobb, hanem csak azt a látszatot tükrözi, hogy az olcsó is megteszi, csak működjön.(Ez a Microsoft legjobban kiforrott taktikája.) Ott van a PSP és a Nintendio DS helyzete. DS-ből sokkal többet adnak el, mint PSP-ből, akkor a DS a jobb? Ugyan már. Ott van a PC és a Mac helyzete. Hány embernek van Windowsos, számítástechnikai boltban vásárolt gépe, és hány embernek van Mac OSX operációs rendszerrel ellátott, Apple boltban vett Macintosha? Akkor ide írhatom a Wii-t is. Sokkal rosszabb a grafikája, a játékok sem valami jók, mégis többet adnak el belőle, mint Xboxból vagy PS-ből. Főleg a fizikai irányításon alapuló tulajdonsága és a barátságos ára tetszik a legtöbb embernek. Sokakat csapdába ejt, hogy az Xbox 360 egy 20assal olcsóbb, csak későn veszik észre, hogy a Live és (aki vezeték nélküli neten akarja használni) a wi-fi adapter is pénzbe kerül(stb. stb.). Na, ennyire olcsó. Nem az eladások döntik el, hogy melyik konzol a jobb, hanem csak azt mutatják, amit az előbb leírtam. Sok embert láttam a neten, aki elcserélte a 360-át PS3-ra(sőt, még olyannal is, akinek megvolt mind2, és a 360-t még 1 PS3-ra cserélte), és nagyon kevés emberrel találkoztam, aki PS3-át cserélte el 360-ra.


A controllerrel is ugyanez a helyzet. Az, hogy hallottál olyan személyről, aki a controller miatt vett 360-at….ja, persze, ezt még te sem hiszed el. „Melyiknek jobb a controllere? Xbox 360? Oké, kérek egyet.” xD Röhej, el tudom képzelni, milyen PC-je lehet a gyereknek:D(ha tényleg ilyen controller-fan) Meg, hogy félórás használat után érezted a hatását az analógnak. Mit csinált? Leszakította az ujjadat a tenyeredről? Meg kapálóztál össze-vissza, hogy felesleges az időt pazarolnod itt, amikor kitértél a hátsó gombokra, én meg visszaírtam, hogy nincs velük semmi baj, legalább azok egyenletesen helyezkednek el(nézd csak meg). Hát az Xboxnál hogyan van az az akkumulátor? Nem is látom, ok, de érzem, hogy ott dudorodik ki, mint valami Quasimodo-púp utánzat, és ez zavar. Meg az, hogy a PS3-é nem jól nyomható, dehogynem. Ezen még senki sem akadt ki, mivel mindenki meg tudja nyomni, vagy hát akkor mégsem. És ahogy neked sem volt problémád az Xbox irányítójával, úgy nekem sem volt sosem probléma a PS3 kontrollerével, (még nem is láttam olyan embert, akinek nem jött volna be a PS3 kontrollere vagy nyöszörgött volna, hogy nem tudja megnyomni a hátsó gombot xD) Mind2 gyakorlatilag ugyanaz, kisebb-nagyobb átalakításokat végeztek, hogy ne nézzenek ki egyformának, a saját ízlésére alakította mind2 tábor. Ez sem dönti el, hogy melyik konzol a jobb, mivel ha akarom, rákötök egy billt meg egy egeret mind2 gépre, azt bye controller. Ez is csak egy eszköz, amely az irányításban ad nagyon fontos szerepet.


A PS3 segítségével lett a Blu-Ray a DVD hivatalos utódja és részben ez (mármint a Blu-Ray) fogja a PS3-at is a dobogó legtetejére emelni a hetedikgenerációs konzolok közül. A gyártók persze, hogy még nem jól boldogulnak vele, egy teljesen új eszköz, nem olyan lerágott csont, mint a DVD. DVD-re tömörítenek, ez ok, nincs vele semmi bajom, jó lépés, de kérdezem: Mit fognak tenni a játékfeljesztők, ha a játék még tömörített formában sem fér rá DVD-re? Már azt is megkérdőjelezném, hogy az Uncharted: Drake’s Fortune vagy a God of War III vagy az Uncharted 2 ráférne tömörített formában DVD-re(max. lebutított grafikával). PS3-nál meg ilyen probléma nincs és egy nagyon jó ideig nem is lesz. És igen, a Blu-Raynek van egy hátránya is, mégpedig az, hogy lassabban olvas/töltődik a játék. De ez is kb. 5-10 mp-el több, mint az Xboxnál. Melyiket tudja könnyebben olvasni? 25 GB vagy 8 GB? A 3szorosa és így is csak kb. 5-10 mp. Ez igen is szép teljesítmény. Ezért nem cserélnék konzolt. Az meg, hogy „akaratlanul” telepíteni kell a játékot. 1. nem mindet, 2. ezzel sincs semmi baj, nem azért veszek konzolt, hogy utána meg szidjam jobbra-balra, hogy telepítget, hanem azért, hogy játsszak vele. Szóval a játékfejlesztők itt vannak lekorlátozva, mert egyre több, jobb játék jelenik meg, tele rengeteg pályával, extrával, FullHD minőségben stb. Ezek nem férnek majd rá egy sima DVD-re.

Jól leírtad, a következő generációs Xboxban Blu-Ray lesz. A következő generációs játékok isegyre nagyobb mérettel, pályával, extrákkal rendelkeznek, ez nem fog ráférni DVD-re(újra:)). Mit csinálhat az MS? 1. Lebutítja a grafikát, hogy ráférjen (mint PS3-PS2 eset). 2. Kiadja Xbox 360-ra is a Blu-Ray-t. 3. Valamilyen egyéb megoldást keres.

Szal itt vannak lekorlátozva a játékfejlesztők.(újra:))


Azt sem tudom, hogy milyen profi angol oldalról szedted azt, hogy a PS3 olvasófeje behal. Nézd meg a meghibásodásokat! Az eddig megjelent, legyártott PS3-ból hány % lett hibás és hány % Xbox 360 halt be? PS3 több, mint 3 éve kijött, senki sem rázta a rongyot, hogy a beépített Blu-Ray olvasófejnek kanyec lesz. PS2 is még mindig itt van, semmi baj az olvasófejjel (bár az csak DVD és CD-t olvas, de akkor is, 10 év) Az én PS2-mnek az olvasófejét egy másolt játék nyírta ki, ráadásul a játék nem volt „igazi másolat”, mert videók nem voltak benne, ami meg volt, azok is csak egy jelenetet mutattak, mind1ik. Először nem volt vele probléma, utána nyöszörgött(mikor észrevettem, hogy hé, ugyanaz a videó van mindenhol, itt vmi gubanc van), végül meghalt. Raktak bele egy újat, megvettem a játékot eredetiben…még hangja sincs. A gyártók sem hülyék, ők is egy rakás tesztet készítenek, hogy milyen, és ha tényleg ilyen veszélyes lett volna, akkor tömörített formában adták volna ki DVD-n. Inkább az Xboxnál kénre ezt megfontolni, mivel annak az olvasója nem arra a célra lett építve, hogy a másolt játékokat olvassa. Egy eredeti játék sokkal tovább marad életben, mint egy másolt, mivel azzal a konzol is jobban elboldogul.

És akkor még a legjobbat a végére tartogattam. Az Xbox 360 karcolja a lemezt, ezt főleg akkor lehet észrevenni, ha játék közben megmozdítod a konzolt.(vagy saját magad, vagy véletlenül eldől stb.) Ez még egyelőre nem olyan nagy égés, mivel ki mozgatná játék közben a konzolt? A legnagyobb égés az, hogy a Microsoft rég tudott erről a hibáról, de b@szta kijavítani, kiadott egy figyelmeztetést, hogy játék közben ne mozgassuk a konzolt, aztán csá. Hát gratulálok, bezzeg a Sony és a Nintendo ismerte ezt a hibát és tökéletesen megcsinálták, szóval azért nem csak a Sony rontott el valamit:).(ráadásul, amit elrontott kis hülyeség ehhez az orbitális hibához képest)

[link]

[link]

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=bQN_pz1KfMo


Ami talán jó a 360-ban, az a monitorral való összeköttetés. Én speciel mindig TV-n játszottam, monitorra sosem kötöttem rá, és nem is fogom, így nagyon nem tudom átérezni ezt, akinek nincs HD TV-je(bár már manapság ez is megfizethető) Xbox 360, egyszerű crt tv-re nem kötném rá egyiket sem, akkor inkább monitor. De ennyi, ami talán irigyelhető(de én nem vok rá féltékeny:)). A teljes játéktelepítést, mint ahogy már írtam, a flash miatt tudod, de ki az a hülye, hogy felmásol 8 GB-ot, csak hogy egy 10 mp-el gyorsabb legyen? LOL. Nem beszélve így az internetről sem, mivel flashelt géppel nincs multi, letöltés, msn stb. Pedig ezek nagyon hasznosak, rengeteg demó, patch, böngészés, csevegés, online játék stb. - ezeket mind eldobod azért a 10 mp-ért, hát oké, telepítsd csak a teljes játékot! Meg abban sincs teljesen igazad, hogy „csak új Xbox 360 és nem lesz 3led”. Haverom ebbe a csapdába belesett, küldhette az MS-nek, 3 hét és még így sem lépi túl a 2 órás játékidőt, nehogy újra behaljon.(Az Xboxát 2008 karácsonyára kapta). Én meg végigtolom átlagban napi 5-8 órát és még nem hívtam a tűzoltókat és a remek hűtés miatt nem is fogom:) Másik haverom pedig áprilisban vett és neki is csak kb. egy fél hónapig, azaz 2 hétig ment. Osztálytársam alapból hűtéssel vette, hangos, de semmi baja. Az új Xboxoknak Jasper alaplapja van, így kevesebb hő termelődik, de a forrasztások még mindig szarok(és így a hűtés is). Manapság már azért kevesebb a 3 led, mivel vki elviszi hűtésre, vki pedig meghagyja a Microsoft garit, de 2-3 óránál többet nem mer vele játszani (előző 2 haverom is ezt teszi).


Említetted, hogy az Assassin’s Creed nagyon bugos PS3-mon. Látom, azért te sem követed figyelemmel teljesen a dolgokat, az Assassin’s Creed ugyanúgy bugos volt X360-on is, csak ott gyorsabban kijavították a hibát. A fő probléma ott a játék ráírása volt DVD-re. Persze, ez nem jelenti azt, hogy a PS3-éval nem foglalkoztak volna, egy firmware segítségével, kijavították ezt a hibát, így no bug sem a régebbi, sem az új típusú Assassin’s Creedeken.

[link]

[link]

[link]

Akkor nem értem, hogy miért bas.zta a csőrödet a 7 controller? Egy szóval sem írtam, hogy én meg hat haverom splitscreenezünk egy játékon. Sajnos csak 3 PS3-as haverom van, velük is toltam már párszor játékot, de inkább neten. De vannak olyan helyek, olyan országok(mint pl. Anglia, Japán stb.) ahol azért kicsit több konzolos van, mint PC-s és itt gondoltam erre, hogy nagyon hasznos. Az Xbox Live nagyon jól kiforrott, de hát kérem szépen évi 8-10e Ft szükséges hozzá. Én a netet elsősorban böngészésre, patchek, demok, játékok, filmek (ez a 2 pénzért) letöltésére használom (tehát a PSN-t,)illetve a multira, nem kell ehhez jól kiforrott Xbox Live:)


És íme, Xbox 360, PS3 egyedi tulajdonságok:

Xbox 360:

- Teljes játékokat a Winchesterre telepíteni és onnan játszani - flash, így nincs net, ez pedig szívás

- Hivatalos VGA kábellel PC-s felbontások támogatása – igen, ez az, ami talán jó, de főleg azoknak, akiknek monitora van, manapság nem drága már egy HD TV.

- Minden játéknak vannak Achievmentjei – ez sem rossz, de hát évi 10k és PS3-as játékoknak is van, igaz, hogy nem mindnek, de van, ráadásul csak azok az illetők tudják ezt az előnyt élvezni, akiknek nem flashelt a boxa+ van net rajta(nos, nekem 5 Xboxos haverom van, ebből 3-nak van rákötve a net, így az a 2 fújja(ebből az egyiknek ráadásul flashelt a gépe, mivel kicsit csóró a gyerek, így netjük sincs és ha lenne, már akkor sem tudná ezt használni, ha csak vissza nem butítaná))

- Xbox Live Arcade – PSN, PSH


Playstation 3:

- beépített Blu-Ray lejátszójának köszönhetően Blu-Ray filmek nézése

- Linux telepítése (még ha nem is használja ki a PS3 teljes teljesítményét, attól függetlenül nyugodtan lehet vele msn-ezni, torrenttel tölteni stb.)

- PSP-vel való wi-fi összeköttetés – az egyik leghasznosabb extra tulajdonság, akárhol vagy PSP-del bele todsz nézni a PS3-adba, tehát képeket, videókat, zenéket másolhatsz át még ha másik országba is vagy, csak wi-fi kell, illetve az Assassin’s Creed 2-nél és a PSP-s Assassin’s Creednél is lesz egy kis extra(ha érdekel, nézz utána)


Végül, lehet, hogy én nem láttam még PS hibát, de a meghibásodási %-ok alapján sokan velem együtt nem tapasztalták ezt. Akinek meg volt esetleg vmilyen hiba a PS3-mal, akkor az az „ő” hibája volt. Tudod, bármi megtörténhet, valamit elbäszott rajta, aztán goodbye!


„És VÁLASZOLJ minden kérdésemre/válaszomra!” – TE IS AZ ÉN KÉRDÉSEIMRE, mert azért te is kihagytál egypárat.

2009. júl. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/203 anonim ***** válasza:
42%

Tudod azért nem válaszoltam néhány dolgodra mert no comment :D


Őszintén szólva nem fogod fel a dolgokat teljesen amiekt írok és nagyon elvakult vagy, ne PS3-mas dolgokat nézz hanem X360asakat és rájössz hogy ott több igazság van.


"Assassin’s Creed 2-nél és a PSP-s Assassin’s Creednél is lesz egy kis extra(ha érdekel, nézz utána)"

Kedvenc játékom, majd én ne tudnám?


A játékok Winchesterre telepítéséhez meg nem kell flash :)

Ez egy NXE újdonság, dehát te ehhez is hülye vagy: [link]


Többihez tényleg no comment, már mindre válaszoltam előzőleg és nagyon sok mindent nem tudsz jól az Xbox 360-ról, nade, a legtöbb PS3-mas ilyen. :) Hát, én azt mondom, maradjanak is azok, sötétek! Így legalább nem vesz 360-at és távol marad tőlünk ;)


Na bye, én léptem innen mert nincs kedvem olyannal vitatkozni aki nem fogja fel amit írok :D lol vagy ember

2009. júl. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/203 anonim ***** válasza:

Figyelj, én pont azért vettem PS3-mat, mert az X360-as dolgokat néztem, nincs kedvem most újra leírni, de előző hozzászólásimban megtalálod:)


"Assassin’s Creed 2-nél és a PSP-s Assassin’s Creednél is lesz egy kis extra(ha érdekel, nézz utána)"

Kedvenc játékom, majd én ne tudnám?"


Hát gratulálok, nagyon nagy kedvenced lehet, hogy pont "elfelejtetted" leírni pár X360-as hátrányát, szintén előző hozzászólásaim:)


"A játékok Winchesterre telepítéséhez meg nem kell flash :)

Ez egy NXE újdonság, dehát te ehhez is hülye vagy: [link]


Azt hiszed, hogy most ez engem érdekel? Felőlem akár Xbox Live-en is küldheti az MS játékokat, tökre szánalmas, fel kell rakni a játékot, nehogy a nagyszerű 360 letolja a gatyát, aztán kigyulladjon a ház, meg hogy gyorsabban tölt:) Roha.dt türelmetlen Xbox 360 felhasználók lehettek, ha nem tudjátok kivárni azt a 10-15 mp-et:)


"Többihez tényleg no comment, már mindre válaszoltam előzőleg és nagyon sok mindent nem tudsz jól az Xbox 360-ról, nade, a legtöbb PS3-mas ilyen. :) Hát, én azt mondom, maradjanak is azok, sötétek! Így legalább nem vesz 360-at és távol marad tőlünk ;)"


Te sem tudsz sok mindent a PS3-ról, betolod a szöveget, hogy több fps-en fut, meg bugos stb. amiről végülis nem a nagyszerű PS3 tehet, ez egy egyszerű betegség, ismertebb nvén, játékprogramozási fogyatékosság(most tényleg, próbálj meg megnézni egy-két PS3 exkluzív grafikát!!)te kb. annyiszor használhattad, mint én a 360-at, 1-szer, 2-szer. Tehát a legtöbb 360-as ilyen:) Beképzeltek, meg feldobnak egy-két olyan előnyt, ami hát...annyit ér, mint saját maguk:)

Jobb is ha 360-at veszitek, ha tényleg ilyen türelmetlen hülyék vagytok és távol maradtok a PS3-tól:)


"Na bye, én léptem innen mert nincs kedvem olyannal vitatkozni aki nem fogja fel amit írok"

Ez kölcsönös, én azt mondom, egy 2-3 év múlva(lehet, hogy nem is kell annyi) pattanjunk ide vissza, aztán akkor írjuk a commentet:)

2009. aug. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/203 anonim ***** válasza:
Az xbox360 hangosabb lesz a flasheléstől? Vagy az csak a hűtésmodtól van?
2009. aug. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/203 anonim ***** válasza:
A 23:50-es válaszolónak küldöm, hogy az Xbox 360 a flashtől nem lesz hangos. A hűtésmódosítástól van a hang.
2009. aug. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/203 anonim ***** válasza:
42%
Szánalmas vagy még mindig ide írsz olyan okokkal amik nem valósak. Gratulálok. Sok olyant tud a 360 amit a PS3 nem, és mindenképpen többet/jobban játék fronton. ;)
2009. aug. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/203 anonim ***** válasza:
100%

Szegény gyerek, úgy volt, hogy te elgurulsz a fran.cba, mert már nem sok mindent tudtál visszaírni, csak olyan üres okokat, hogy nem fogom fel, nem fogom fel stb. hát nem tom ki akar lépni:)


Amúgy szerinted ha nem a hűtésmódosítástól hangos, akkor meg mitől? Igaz, hogy a flash során egy olyan chip-et ütnek ki, aminek köze van a fordulatszámokhoz, de nem lesz attól annyira hangos, az a fülsüketítő zörej, amiket már belinkeltem, a hűtésmódosítástól van(tudod, több/erősebb ventilátor=erősebb hűtés). Amúgy felesleges lenne ezt vitatni, hogy mitől hangos, mivel alapból az, kivétel ha nincs benne lemez, vagyis ha nem játszatsz:)


Ne magadból indulj ki! Lehet, hogy úgy gondolod, hogy én nem fogom fel a dolgokat, ebben is, mint minden másban, tévedsz! Ha nem fognám fel, nem értenék hozzá, nem született volna ennyi komment+ rég elhúztam volna, pontosan úgy mint te, de nem tettem. Veled az a baj, hogy túlságosan eltökélted magadban, hogy az Xbox 360 a jobb és még mindig abban az időben képzeled magad, amikor az Xbox 360 verhetetlenül jó volt(ára töredéke volt a megjelent PS3 árának, több volt rá a játék stb.). Nem tagadás, tényleg jobb egy-két dologban(monitorra köttetés, flash, JELENLEG szebb multip. játékok stb.), elvégre hát, ez is konzol, ennek is lehetnek előnyei, de a PS3 sokkal jobb. Most komolyan javaslom, nézz már meg valahol egy pár PS3 exkluzív játékot, és képzeld el, hogy egy pár év múlva már a multiplatformosok is ilyen grafikában fognak csillogni. A Sony megmondta: 2010 a PS3 éve lesz, és ez be is fog teljesülni, ha el hiszed, ha nem, ezzel fog elkezdődni az egész, amit most megpróbálok neked leírni úgy, hogy te is értsd. Miért lenne jobb egy olyan konzol játékfronton, aminek már minden ereje ki van használva, a másiknak meg még mindig nincs.

Tessék, kezdetnek kapsz egy kis videót, hogy lásd kis kommetnem igazának alátámasztását.

[link]

Mintha ikrek lennének, nem igaz?(Ui.: Nem használja ki a játék a PS3 erejét, de az Xboxét...)


Egyébként tényleg igazad van, sok olyat tud, amit a PS3 nem, pl. sokkal hangosabb és megbízhatatlanabb, meg elég szépen kigravírozza a lemezt:)

2009. aug. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!