Melyik a jobb? A PS3 vagy Xbox 360

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 13:07
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/203 anonim ***** válasza:
42%

"És felvilágosítalak: a PS3-é gyorsabban feltöltődik."


Én meg felvilágosítalak hogy nem jól tudod. :P

2009. júl. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/203 anonim ***** válasza:
42%

Hát gratulálok. Megint összeszedtél egy csomó sz@rt, ami nem is úgy van, mondom, HASZNÁLJ GOOGLE-t! És úgy nézd meg!


Már elegem van hogy nem érted meg!


És én nem sz@rom le a kontrollert, hát ha te meg igen, akkor gratulálok ehhez is.


És nem kicsi monitoron játszok :)


Ja, és javaslom hogy állj mostmár le mert szánalmas amit művelsz....

2009. júl. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/203 anonim ***** válasza:
42%

Kezdetnek segítek, látod milyen kedves vagyok!


[link]


Telepíteni pedig azért érdemes, hogy a gép halkabb, hűvösebb legyen, és az olvasófejet ne használja, és még pluszba gyorsabban is töltenek a játékok! ;)


A többit te keresd!

2009. júl. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/203 anonim ***** válasza:
42%

Ja és az hülyeség hogy nem minden játéknak van Achievement-je... MINDNEK VAN!


Nem tudom honnan szedted ezt, de ne "szerintem"-ezzél, nézzél utána!

2009. júl. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/203 anonim ***** válasza:

"És nem kicsi monitoron játszok :)"

Nagyobb az én 82 cm-es Full HD LCD tv-mnél vagy nem? Mert ilyenekre valók a konzolok, de tod mit, felőlem akár egy ezeréves fekete-fehér tv-n is játszhatsz, annyira mind1, amit írok, az úgy is szar neked:D


"Telepíteni pedig azért érdemes, hogy a gép halkabb, hűvösebb legyen, és az olvasófejet ne használja"

Ja, ez így működik? Hogy az Xbox ventillátora ne süvítsen(és így ne legyen 3 led?), meg, h kímélje az olvasófejet, hát gratulálok, másolgasd csak a 15-20 GB-os játékokat, nem fogsz unatkzni egy darabig:D

"az hülyeség hogy nem minden játéknak van Achievement-je... MINDNEK VAN!"

Hát legyen! Szerinted ez is valami behozhatatlan előny! Hát legyen!

A javaslataidat pedig megb(a)szhatod, mert sosem fogok leállni!!!!

2009. júl. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/203 anonim ***** válasza:
42%
LOL, tudod nem a ventilátorokat kapcsolja ki, nem azáltal lesz halkabb, hanem a DVD olvasó nem megy, nem pörög benne a lemez, ezáltal lesz hangtalan és megelőzi a 3LED-et is!!
2009. júl. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/203 anonim ***** válasza:
42%
Egyébként nagyon el vagy tévedve jó pár dologban, javaslom hogy mgé egy ideig olvass utána a dolgoknak. ;)
2009. júl. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/203 anonim ***** válasza:

Nos, ebben sajnos igazad van, nem nagyon tudtam még ezzel a témával teljes mértékben foglalkozni(hiába ez a négy hónap, mikor szinte minden hónapban volt egy vizsga: március - töri, ápril. - Matek, Május - nyelvvizsga, június - vezetés)

Szerencsére már vége van:D

Egyik állításodra pedig, ami vhogy így szólt:

A PS3-ban az olvasófej tönkreteszi a lemezt. a következő a válaszom:

Már több, mint 3 éve, hogy kijött a PS3, és még senkit sem láttam(sem magyar, sem angol oldalakon), h arról írt volna, h a PS3-nak olyan rossz az olvasófeje, mint ahogy állítod. A meghibásodások is nagyon kevesek(pontosan nem tudom, de asszem nincs 5 %, míg az Xboxé kb. 30%, hát...nem beszélve a PS3 gyönyörű processzorában lévő tartalék magról sem)

Hát kérem szépen, az Xboxon kell egy-két kis alakítást végezni(új hűtés, flash, játéktelepítés stb.), h olyan biztonságos legyen, mint a PS3.

2009. júl. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/203 anonim ***** válasza:
42%
Nem kell az Xboxba semmi hogy biztonságos legyen. Csak új gépet kell venni és minden jó! ;)
2009. júl. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/203 anonim ***** válasza:

Hát ez azért részben attól is függ, h hogyan/hol veszed?

Én használtan nem vennék, főleg ha 3ledje már volt.

És hogy miért nem mind1, h hol?

Láttam a neten, gyerek megrendelte a boxot vmilyen üzletből(a nevét nem tom), másnap küldhette vissza xD.

2009. júl. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!