Melyik a jobb? A PS3 vagy Xbox 360

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 13:07
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/203 anonim ***** válasza:
0%

A lemezkarcolás ki lett javítva már rég.


És az Xbox 360 erejét sem minden játék használja ki, nehogy azt hidd.


Érdekes dolgokat tudsz írni amiknek valóságtartalmuk szinte a 0-val egyenlő.


Nekem nem kéne PS3, az biztos.


Legutóbb a Gears of War-al játszottam meg a 2. részével, hát ilyen játékkal még eddig nem játszottam, gyönyörű volt, akciódús, mozgalmas, izgalmas, meg minden, egyszerűen IMÁDOM és igen, ez a játék az ami nincs PS3-ra és büszke vagyok rá hogy Xbox 360-am van és örülök hogy jól döntöttem és kinyílt a szemem.


Mit csinál a SONY? Egy gép a játékok miatt lesz igazán jó, és nemigazán van nagyon jó meg exkluzív játék a PS3-ra... X360-ra több és jobbak vannak... erre ha még nem jöttél rá, sajnálni nem tudlak, de ha ezt is tagadod akkor elvakult PS3 fanboy vagy!

2009. aug. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/203 anonim ***** válasza:
82%

"A lemezkarcolás ki lett javítva már rég."

Hogyan lehetett kijavítani ezt a nagy hibát?

1., növelni a korongtartó mágneses mezőt - de ez a nyitásba és a zárásba belezavart volna

2., Lelassítani a korongok forgási idejét - hoppá, többet kell várni a játékoknál és ahogyan látom, ez a kis hosszabbítás nektek nem nagyon jönne be, mivel már itt is teleépítgettek minden szärt

3., Apró ütközők elhelyezése a meghajtóban - drága megoldás.

Mi lett végül?

A használati útmutatóba kis fekete betűkkel belevésték, hogy játék közben, ne nyúljunk a géphez.


Lehet, hogy ez már régi infó, de akkor is szánalmas lépés, hogy az MS tudta és csak így oldotta meg. Mostanság lehet már talált jobb megoldást, de mit csinál azokkal a boxosokkal, akiknek ilyen a gépük?



"És az Xbox 360 erejét sem minden játék használja ki, nehogy azt hidd."

Hát gondolom, hogy nem minden játék, nem is erre akartam kitérni, hanem arra, hogy a PS3 ereje még mindig nincs kiaknázva, egyre többet lehet belőle kihozni, míg az Xboxból...


"Érdekes dolgokat tudsz írni amiknek valóságtartalmuk szinte a 0-val egyenlő."

Érdekesen tudod sértegetni az embereket, ahelyett hogy fognád a 360-as pofádat, aztán akkor begépelnéd, hogy akkor hogyan van és lehetőleg valamivel talán támaszd is alá, ne csak üres szavakat guríts ide!!!!


"Nekem nem kéne PS3, az biztos."

Még ha ingyen adnák, akkor se vennék Xbox 360-at. Meghagyom az olyan hülyéknek, mint amilyen te vagy.


Gears of War: Ha neked ettől nyílt ki a szemed, és emiatt a játék miatt vettél 360-at, akkor ehhez is gratulálok. Uncharted: Drake's Fortune - isteni grafika, remek játékélmény, Uncharted 2 - még erősebb grafika, még jobb játékélmény, online játék, God of War 3 - Teljes FullHD grafika a PS3 teljes erejével, csak kétrétegű Blu-Ray-re fér rá a játék(vagyis több, mint 25 GB:))(szentté avatom azt az embert, aki ezt a játékot letömöríti egy kétrétegű DVD-re és lehetőleg úgy, h minden rajt legyen), szintén rengeteg extra, gyűjtői kiadásban amiről még nem született döntés, hogy mit fog tartalmazni(egy szavazás során lehetett kiválasztani, hogy a játék mit tartalmazzon, itt az első és a második rész Blu-Ray lemezes feldolgozásától, az exkluzív internet tartalomig minden volt), Gran Turismo 5 (és Gran Turismo Prologue) - szintén minden más játékot padlóra küldő grafika, ugyanolyan remek játékélmény, amit csak az "only on Playstation 3"-n kaphatsz meg, Killzone 2, Motorstorm, Metal Gear Solid 4 stb. - én meg ezekre vagyok nagyon büszke, és még jobban örülök annak is, hogy ezek nincsenek Xbox 360-ra.


"Egy gép a játékok miatt lesz igazán jó, és nemigazán van nagyon jó meg exkluzív játék a PS3-ra... X360-ra több és jobbak vannak... erre ha még nem jöttél rá, sajnálni nem tudlak, de ha ezt is tagadod akkor elvakult PS3 fanboy vagy!"


Ízlések és pofonok. Valakinek a PS3-as exkluzívok jönnek be jobban, valakinek pedig a 360-asok. Az, hogy neked a 360-as jön be, sajnálni nem tudlak, Xbox 360 fanboy! Játssz akkor azokkal!

2009. aug. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/203 anonim ***** válasza:
0%

Tudod a hülyeségeidre már meguntam írni a válaszokat ezért inkább kihagyom.


Az Uncharted meg nem jobb mint a Gears of War. Sőt... az SEMMI a GoW-hoz képest! :D


Ennyi...

2009. aug. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/203 anonim ***** válasza:
0%
Ja és nem azért az 1 játék miatt lett a 360 a választásom, hanem a sok jó játék miatt és a gép tudása miatt, ami a PS3-ból hiányzik vagy kevésbé sem olyan jó mint 360-on. (Achievement-ek... ;))
2009. aug. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/203 anonim ***** válasza:
82%

"Az Uncharted meg nem jobb mint a Gears of War."

Szerinted.


Én is részben a nagyszerű exkluzív játékok és a nagyon erős teljesítmény, a tuti időtállóság, valamint az ingyen internet(PSN) és hangtalan működés céljából választottam a PS3-mat.

Archievmentek...a játék+az Xbox Live(nem olcsó, és ez 100%-ig felfogható még számodra is)

2009. aug. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/203 anonim ***** válasza:
82%

"Tudod a hülyeségeidre már meguntam írni a válaszokat ezért inkább kihagyom."


Nem, te nem untál meg semmit, mert akkor rég leléptél volna, mindössze nem nagyon tudsz belekötni a "hülyeségeimbe".


Ennyi...

2009. aug. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/203 anonim ***** válasza:
0%

De igenis meguntam, ennyi baromságot összehordani már művészet. :D


És nem azt mondom, hogy a PS3 rossz, csak azt, hogy az Xbox 360 sokkal jobb.


Ezennel mentem innen, nem vagyok már kiváncsi a hülyeségeidre, bár majd ha írsz, max. röhöghetek még rajta egy jót. :)

2009. aug. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/203 anonim ***** válasza:

Kezdem már megunni, hogy mostanság csak sértegetni tudsz, meg leszólni a kommenteimet, amik legalább a témához kapcsolódnak, nem pedig üres sértegetések, ha ezt nem hiszed el vagy röhögsz rajta, akkor gratulálok hozzá, látszik, hogy felfogóképességed nagyon vetekedik a 0-val.

Jó lehet a humorérzéked, ha az igazságon röhögni tudsz.:)


Én sem mondom, hogy az X360 rossz. Ha a PS3 nem lenne ilyen biztonságos, erős, és olcsó(mivel van benne beépített wi-fi, ha 360-at vettem volna, ezzel megszívtam volna, mivel a gép messze van a routertől, akkor fizetnem kéne még az Xbox Live-et és rám jellemző tulajdonság, hogy játék közben is töltöm a controllert, amit a PS3-nál szintén a gép árában megkapok, Xboxnál ugyebár nem+nem beszélve arról, hogy a PS3 a legjobb/legolcsóbb Blu-Ray lejátszó(hála a BD Live-nek is), Xboxnál ilyen nincs, a gépemet meg nem akarom teletömködni 10 gigás filmekkel, inkább nézem a 82 centis tv-men, mint monitoron és még1 +rám jellemző tulajd, hogy általában napi 5-6 órát tolom a konzollal, itt ugyebár már kéne a +hűtés az MS gépébe, mivel grillezővé változik és megsüti a procit, és amint tudod, a PS3-nál nincs ilyen probléma:)), 360-at vettem volna, exkluzívok terén is nekem jobban bejönnek a PS3-as game-ek, mivel PS2-n toltam(és még néha most is tolom) a régebbi exkluzívokat, és folytatásuk pedig erre a konzolra jönnek ki. 360-nál ami nagy exkluzív, az a Halo 3, az egy nagyon jó játék, az az 1, amit sajnálok, de emiatt nem fogom lecserélni a PS3-mat, kárpótol helyette a Killzone 2 meg a többi remek only on Playstation 3 játék:)

2009. aug. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/203 anonim válasza:
64%
Xbox360 és szerintem a Xbox720 még komolyabb lesz! :)
2009. aug. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/203 anonim ***** válasza:
0%
Bizony!
2009. aug. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!