Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit főztők süttők karácsonyra...

Mit főztők süttők karácsonyra a babo mellett?

Figyelt kérdés
időiány miatt édekelne milyen menü lesz azoknál akinek nincs segitsége és lefoglalja a babo
2009. dec. 9. 16:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

húh, gőzöm sincs.

szerintem sült kacsa vmi körettel, és valami nagyon egyszerű édesség.

esetleg valami leves még.

2009. dec. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
tejszínes gombakrémleves, burgonyapüré párolt kelbimbóval és grillezett csirkemell. sütinek almatorta. ez egy tipikus 45 perces ebéd :)
2009. dec. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Sütiket előre le lehet gyártani, azok elállnak (mézeskalács és társai).

Szerintem nálunk töltött vagy rakott káposzta lesz. Vagy egybepulyka gesztenyével töltve, az se macerás.

Ezer fogás nem lesz, amúgy sem vagyunk nagyétkűek, és úgyse jön ide senki, hanem mi megyünk mindenhova. 24-én itthon leszünk, a többi napokon megyünk a nagymamákhoz.

2009. dec. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem rántott hal,francia salival,meg valami gyors süti.Levest intézek a szülőktől...elvileg.Az apuci sincs ott segítségnek?Mert csak ha babázik,lefoglalja esetleg ,az is sokat jelent.
2009. dec. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is az egyszerűbb megoldást fogom választani attól függetlenül, hogy nekem szerencsére nyugis a 4 hónapos kisfiam, el lehet mellette főzögetni, sütögetni, ha lát és közben beszélek neki akkor egy-két órát is elvan. Ha megunta akkor beteszem a játszószőnyegbe és ott is elszórakoztatja magát. Idén linzert és sós teasüteményt tervezek és ha lesz időm akkor vagy túrótortát vagy fanta szeletet, majd még kigondolom. Tyúkhús levest és rántott csirkét akarok még csinálni, köretnek zöldséges rizst (vagy simát ha lista leszek) és krumplipürét. Szerintem ez a legegyszerűbb. A párom viszont azt mondta ne bajlódjak ilyenekkel, vegyünk jó sok hurkát, sütőkolbászt, virslit és együk azt újévig. :D Újévre is csont vagy húst levest szoktam és lencsefőzeléket fasírttal vagy sült virslivel. Van egy csomó nagyon könnyen és gyorsan elkészíthető süti receptem, ha valakit esetleg érdekel szívesen megírom priviben. Még olyan is van amit tényleg még egy ovis is meg tud csinálni mert csak össze kell keverni és mikróba tenni. De a végeredmény... :)

2009. dec. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
*lusta
2009. dec. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Töltött kàposztàt betöltöm még a hétvégén,és megy a fagyoba.Karàcsony napjàn csak fözni teszem oda.Francia sali lesz a vacsi,az hamar megvan...

Süti meg tiramisu,vagy kokuszgolyo.

2009. dec. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Semmit.

Megyünk a nagyszülőkhöz, ott eszünk, és valószínű,hogy több évre való kajával jövünk haza.

Hál istennek nekem ez a karácsonyi sütés-főzés mindig kimarad, a beiglit is megsütik az anyósómék.

2009. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hónapos ikreim vannak, segítségem nincs, mégsem gondolom, hogy idén mást, egyszerűbbet és gyorsabbat kellene csinálnom csak azért, mert most már gyerekeim vannak. Csupán annyi a változás, hogy a főzést-sütést olyan időpontban csinálom majd, mikor ők alszanak.

Nálunk az alábbi menü lesz: halászlé, krumpli saláta rántott hallal, sütinek pedig 2-3 félét készítek.

2009. dec. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia! én pont ma beszéltem apával, mi legyen a kaja. Anyukám megtölti a káposztát, azzal nekem nincs gond. Én csinálok húslevest, rántott karajt, csirkemellet, (amibe belerakok bacont), franciasalátát, burgonyapürét, sajtos fasírtot. Sütni: sajtos pogácsát, üditős sütit és méterest sütök. apa nagyon édes szájú, igy sokat kell sütnöm. Anyukám a bejglit is megcsinálja, na meg az övé a legfinomabb. Sziasztok
2009. dec. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!