Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Már eldöntötték hogy mit...

Már eldöntötték hogy mit vesztek párotoknak karácsonyra? Ha igen akkor mi mellett döntöttetek? Vagy ha nem akkor mi az ötlet?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Még nem döntöttem és ötletem sincs :( Leginkább egy tucat gatya és zokni kéne neki, beszéltünk is arról, hogy mivel nekem is hiányom van fehérneműből, esetleg elmegyünk és veszünk magunknak karácsonyi ajándék gyanánt, de ez olyan snassz. Valami kütyüt kéne venni a telefonjához, annak tuti örülne, vagy egy jó széket a számítógépezéshez, de arra nincs pénzem. Szóval dilemma van..
2011. nov. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én sokat vergődtem az ajándékozással, mert egyrészt mindenünk megvan, másrészt a férjem nem taktikus, ami kell neki, azt megveszi azonnal, még szülinapja előtti héten is :( aztán rátaláltam erre a helyre, ahol mindig van nekivaló, jópofa kütyü, golfozik is, fotózik is, Star Trek imádó is, azóta könnyű dolgom van:

[link]

2011. nov. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én egy egyedi pólót fogok neki csináltatni. Van egy kedvenc képe azt fogom majd rávasaltatni.
2011. nov. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a válaszokat! :) Am szerintetek mit lehet ajándékozni Karácsonyra egy 22 éves srácnak? (Most nem olyan lényeg h mit szeret, csak várok ötleteket) :)
2011. nov. 21. 17:38
 5/8 anonim válasza:

Parfümöt. Szerintem a STR8, a Mexx vagy a Lamborghini a legjobbak, és a pénztárcát is kímélik.

De én most a digitális fotókereten gondolkodom.

2011. nov. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a munkába vettem neki egy adidas táskát.
2011. nov. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én gondolkodtam a parfüm, táska, pénztárca között. Végül is a parfüm mellett döntöttem, mert már régóta meg akartam neki venni ezt a fajtát, mert nagyon jó illata van, és most le van értékelve. Az én barátom amúgy 23.
2011. nov. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek jó illatu a Full Speed (nemtoom helyesen irtam le vagy sem)
2011. nov. 23. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!