Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 11 éves kislánynak tablet? Mi...

11 éves kislánynak tablet? Mi a véleményetek? Mire tudja használni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 28. 11:30
1 2 3 4
 31/37 Clawdeen válasza:

Én 11 éves vagyok. Nekünk egy Apple iPadünk van. Sok mindenre használom.Pl.: Facebook,Twitter,App Store,iTunes böngészése YouTubeon videót nézni,Podcastokat hallgatni,játszani. El lehet vele tölteni sok időt de marad még idő bőven játszani babákkal is. Ezt is tabletről írtam. Szerintem jó!

11/L

2013. aug. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim válasza:
facebookozásra használná... én nem vennék neki
2013. aug. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim válasza:

31


Sajnos ez nem hasznos időtöltés. Ha egy laptopod lenne, nem csak neten tudnál szörfölni, hanem ugyanezeket megcsinálni, szövegszerkesztőt, videoszerkesztőt, gépelést tanulni stb. Ez csak az érintőképernyő miatt menő, de amúgy haszontalan. :) Ezt jóindulattal írom.

2013. aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
köszönöm a megoszló véleményeket, nagyon hasznosak és tanulságosak
2013. szept. 9. 19:26
 35/37 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy sokan tényleg a kőkorban ragadtak,azt az analfabétája egy nyamvadt sorszámot nem tud kérni a géptől mert az se érti mit nyomjon meg,na ez az égő :) Kapja meg,persze meg kell szabni neki hogy naponta csak tanulás után használja meg ilyenek de el lesz vele.Egy tablet meg olyan mint egy számítógép,tehát hasonlót kap csak egy tablet jobb :D
2013. szept. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Viszont akikt nem érdekel a Tablet,ne írkáljon már ilyeneket hogy nem jó nem kell ha soha nem használta,meg ha neki nem tellik de másnak igen akkor őneki mért ne legyen? Ez is pusztán irigység holott az az érettségizett gyerek vagy egyetemista ne verje erre a nyálát,örüljön hogy van neki diplomálja.-
2013. szept. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:

A tablet sz@rabb. Nincs annyi memóriája, nincs annyi hely rajta, nem lehet rendesen billentyűzetet használni, nincs rajta szerintem még videokártya a processzora egy kalap kaka. Soroljam? Nem ragadtam a kőkorban 22 éves vagyok, telne tabletre ha akarnám, de nem akarom, mert van egy csudi laptopom, amin lehet dolgozni, mert pillanatok alatt begépelem amit egy érintőképernyőn nem tehetsz meg. Ez csak egy újabb divat, az érintőképernyővel fogják meg az embert, de rosszabb mint egy gép. Egyetlen előnye, hogy vékony és könnyű, belefér táskába. Ennyi.


Ezen kívül nem tud annyit, mint egy sz.gép vagy egy laptop, de cserébe drágább és törékenyebb. Ja a hül.ének is megéri megvenni.

2013. szept. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!