Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért utálják Magyarországon...

Miért utálják Magyarországon a Nintendo-t? (Aki nem szereti az is válaszolhat, kíváncsi vagyok miért)

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, hogy dedós, meghogy MÁriÓ... Aztán az hiszik hogy Flash az erdeti, meg ilyenek. A sok hülyegyereknek meg a Counter Strike a klasszikus játék. Na mindegy, szóval miért utálják itthon ennyire? Én azon idegesítettem fel magamat a legjobban, ahogy a sok hülye az OtherWorldnél nemtudta normálisan beüzemelni a Wii U-t és csak a műsor kedvéért fikázzák. Jólvan, hova fajul a világ?

2013. okt. 25. 22:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
Hát én már nem szívesen próbálnám ki az új nintendo-t és az új játékait, viszont a régi, sárga kazettás nintendo utánzatot és a régi, igazi játékokat (mint pl: Super Mario, Battle City, Duck Hunt, és még hasonlók)imádom és a mai napig képes lennék játszani velük.
2013. okt. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
És miért nem próbálnád ki az újakat?
2013. okt. 25. 22:57
 3/20 A kérdező kommentje:
Kérlek válasziljatok! Nyugodtan osszátok meg a véleményeteket, nem leszek mérges! :)
2013. okt. 25. 23:38
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Azért utálják mert olcsó és nem lehet felvágni vele a haverok előtt, aki pedig az otherworld véleménye alapján itéli meg a filmeket, játékokat az egy nagyon kretén ember,többször megmutatták, hogy inkompetensek technológia ügyileg, illetve ritka szarok a kritikáik
2013. okt. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

a wii-u nem, de a wii kifejezetten rohadt jó, én imádom :D

még az fps is jobb wii-n, hát még a zelda vagy mario!


sztem is azért nem bírják, mert komoly konkurencia. haverom is lecserélte az xbox 360-at wii-re mikor meglátta, hogy hogy lehet irányítani, meg miket lehet csinálni a különböző játékokban :D


akinek a játékélmény a legfontosabb, az sztem wii-re szavaz, aki a retro-t szereti az nes vagy snes. még handheldben is jó a nintendo, hisz ott a ds is.


irigyek, én azt mondom :D

2013. okt. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a mai generáció többségében a mai modernebb játékokért rajong. (Lövöldözős, akció, véres, autós-tehát a mai játékok). A Nintendo-n is vannak ilyenek, de a médiában inkább a Mario és a hasonló játékok kapják a legnagyobb hangsúlyt, és mivel egy ugrabugris játék egy lövöldözős játékokhoz képest nulla (nem nekem, hanem nekik), ezért utálják!


A másik az, hogy a többség grafikamániás, ők az alapján vesznek konzolt, hogy milyen a grafikája, semmi másról nem tudnak beszélni, csak erről, és persze fikázzák a másét, hogy ez már nem jó, mert nem olyan erős a grafikája, de az enyém jó, mert ez HD.


Tehát röviden:


1: Mai játékok


2: Hardver.


A Nintendo más réteget céloz meg, szerencsére!

2013. okt. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Krisipoke ***** válasza:
100%
Hát igen, mivel a Nintendo kevéssé épít a gyerekek szerint menőnek gondolt játékokta (véres, lövöldözős, versenyzős, stb), és sokkal inkább a régi időket próbálja idézni, meg kreatív karaktereket és világokat épít fel, ezért sokan nem gondolják menőnek, sőt, gyerekesnek tartják, ami kicsit irónikus, tekintve, hogy összességében a mai lövöldözős/véres játékok közönségének alacsonyabb az átlagéletkora, mint a Zelda/Pokémon/Kirby stb. játékokénak. Pont most olvastam, hogy most, hogy Japánban kijött a Pokémon X/Y, a vevők nagytöbbsége egyetemi diákokból állt.
2013. okt. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Azta :) Utolsó válaszoló, nagyon tetszett a véleményed.
2013. okt. 28. 16:11
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszett a véleménye, hiszen egy állásponton vagyunk. :D


(Az előtt szóló vagyok)

2013. okt. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Baráti társaságomban én azt vettem észre hogy azok nem szeretik a Nintendot meg ilyesmit akik ilyen menőgyereknek képzelik magukat. Nekik a Mario meg ilyen játékok nem jók, mert abban nem folyik a vér, nem lehet eljátszani a menőcsávót benne.
2013. okt. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!