Most vettem egy ps3 super slimet 12 Gigabyte-st. Rájöttem, hogy túl kevés a hely számomra. Ha eladnám vennék egy Xbox360 E-t. Csak ha eladom nem volna lóvém xbox-ra. És mondjuk az Assassin Creed 4 megy a ps3-on is. Mitcsináljak?

Figyelt kérdés

2014. jan. 24. 06:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

#17


Azt elfelejtettem írni, hogy SATA 2 és SATA 3 is jó, hisz visszafelé kompatibilisek, szóval ez miatt ne nézz direkt SATA1-es vinyót.

Akármilyen 2,5"-es HDD jó bele, ne foglalkozz mással (persze azért a sebessége legyen jó).


És mivel válaszoltam a kérdésre, ezért megjutalmazom magam azzal, hogy offolok, következőnek köze sem lesz a kérdéshez, csak a hülyeségre válaszolok, kérdező inkább ne is olvasd el.


#18


"Miért lenne butaság az avatar készítés?"


Ezt komolyan meg kell válaszolnom? 8 éves gyerek vagy, vagy már legalább 10 is elmúltál? Ha utóbbi csoportba tartozol, akkor egyáltalán nem fontos. Lehet elsőnek nem rossz cuccnak tűnik, de teljesen értelmetlen. Mást egyáltalán nem érdekel, neked sem lesz semmivel jobb, stb.

PS3-on is van avatar, csak ugye az egy kép, annyi értelme van, hogyha ránézel a barátlistádra kép alapján is tudod, hogy ki kicsoda, de hülyeség annyira túlbonyolítani, mint boxnál. Természetesen nem hátrány az avatar, de semmiképp sem előny.


És az, hogy neked a box menüje tetszik jobban, az egy szubjektív vélemény. De tegyük fel, hogy tényleg jobb, és ezt az emberiség 100%-a elismeri, akkor is, ez csak egy menürendszer. Nem menürendszer alapján választ épeszű ember.


"tipikus 10-enéves vagy"


Nem láttál még tipikus tizenévest, ha azt hiszed én az vagyok.


"nem bírja elviselni,hogy a másik isteníti a saját konzolját"


Ebben igazat adok neked, tényleg nem bírom elviselni, ha a másik isteníti a saját akármijét, legyen az akár PS3 is, és ez így a normális. Ne istenítsen senki semmit, amennyire lehet annyira objektíven soroljuk fel a tényeket.

Semmi bajom az Xbox-al sem, nem szoktam szarozni, kivéve, ha bizonyos részei szarok, mert van olyan (de PS3-nál is, és arra is megmondom, hogyha szar), szerintem ez a kérdés alatt sem szaroztam még egyszer sem, csupán te elkezdtél hülyeségeket írni, és az ilyet kijavítom.

Nem tudom hány hozzászólásom lehet csak ezen az oldalon, amikor az Xbox-ot védtem meg, mert egy válaszoló alaptalan hülyeségeket kezdett el írni.


"nem birom hogy egyes emberek azt irjak hogy sokkal jobb a grafikaja a ps3nak mint az xboxnak mert ez nem igaz"


Ezt szerencsére egyre kevesebben írják, de amúgy is, én egyszer sem írtam ilyet, szóval ezt nem tudom miért írtad.


"s vannak nagyon jo jatekok xboxra is nem csak az a par amit elsorolnak"


Természetesen vannak rá jó játékok, de többségük multiplatform, ami ugyanúgy van PS3-ra is. Exkluzívok közül meg nagyon nehéz lenne a Forza, Gears of War és Halo sorozatokon kívül mást mondani. Természetesen ennél kicsivel több exkluzív játék van rá, de tényleg csak nagyon kicsivel, és azok közül is nagy része PC-re elérhető, szóval nem is X360 exkluzív, csak konzol téren.

És az TÉNY, hogy PS3-ra több exkluzív játék van, mint X360-ra.


"s vannak olyan jok is minnt a ps exkluzivai c minden embernek mas tetszik"


Mivel hogy kinek mi tetszik, az szubjektív, ezért tényleg nehéz lenne azt mondani, hogy a PS3-ra jobb exkluzívok vannak, szóval nem is mondom ezt, legyen az, hogy ugyanolyan minőségűek az exkluzív játékok. De ha ugyanolyan jó minőségű mindkettő, csak épp PS3-ra jóval több létezik, akkor érthető, ha néhány ember agyában ez már úgy értelmeződik, hogy a PS3 exkluzívok jobb minőségűek.

De legyünk annyira objektívek, amennyire lehetünk: nézzük meg metacritic-en melyik platform exkluzívjai vannak magasabbra értékelve.

Elsőnek egy Uncharted 2-vel találkozhatunk, után LittleBigPlanet, aztán The Last of Us.

Ezután jön 2 X360 exkluzív, Gears of War és Halo 3.

Ezután megint PS3 exkluzív jön, MGS4, és vége az első oldalnak.

Következő oldalon God of War 3 (PS3), Uncharted 3, és Forza Motorsport 3 (X360)

Harmadik oldalon Journey (PS3), LittleBigPlanet 2 (PS3), Halo: Reach (X360), Forza Motorsport 4 (X360) és Gears o War 3 (X360), amit követ egy Killzone 2 (PS3).

4. oldalon csak egy Flower (PS3) volt.

Következő oldalon Forza 2 (X360), Wipeout HD (PS3) és Demon's Soul (PS3).

Több oldalt nem nézek meg, mert nem tudományos kutatást végzek.

Ebből 13 PS3 exkluzív, és 7 X360 exkluzív.

Úgy érzem ez a mennyiséget már elég jól mutatja, de ezt eddig is tudtuk.

Ezen kívül érdemes megnézni, hogy Xbox-nál ez csak egy Forza, Gears of War és Halo sorozat, míg PS3-on 10 különböző IP-ről van szó.

Hogy ez a lista minőségről mond-e valamit, azt nehéz megmondani. Top 5 játék első 3 helyezetje PS3 exkluzív, viszont itt még csak 1-2%-os eltérések vannak. Top 10-ből már 7db PS3 exkluzív, de ez is inkább a mennyiségről árulkodik.

Értékelések átlagát kellett volna megnéznem, de ez elmaradt, és utólag biztos nem fogok ezzel szarozni, meg a minőségről nem is akarok senkit meggyőzni, ha valaki Halo, Gears of War vagy Forza fan, az vegyen boxot, de nagyobb a valószínűsége, hogy az embereknek valamelyik PS3 exkluzív tetszik, hisz több van belőle, az meg vegyen PS-t.

2014. jan. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
ok.KOSSZ.ps-rol irok nezd el.Amiket irtal teljesen igazak
2014. jan. 25. 18:36
 23/29 anonim ***** válasza:

Igen tobb exkluziv jatek van Ps3ra de a fele hulladek tehat majdnem ugyan ott vagy .. semmiben nem marad el az Xbox..ugyanugy ott van az eladasi listan minden haztartasban nekem is van mind a 2mint irtam


ha valakinek a Halo tetszik meg a Forza akkor xboxot vegyen ha valakinek killzone god of war az Ps3 ahogy te is emlitetted.

2014. jan. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Király csak ez pont senkit nemérdekel mert a kérdés nem ez.Nem az a baj,hogy elkezdtek szórakozni egymással hanem,hogy közben irtok egy csomó felesleges dolgot már napok óta.Úgy hogy ha lehet akkor válaszoljatok.!!!!!!!Am te tényleg sokat írtál köszi.Nem baj ha vitázol a box fanokkal csak azért a váloszknak is örülnék:)
2014. jan. 25. 23:39
 25/29 TaKy99 ***** válasza:

Egyáltalán még mi a kérdés? Elvesztettem a fonalat.


A PS3-ba Sata 2,5" 5400rpm, 8MB chace, max 9,5mm vastag, max 1TB-os HDD-t lehetett tenni.

A 12GB-os PS3 esetén még szükség van egy HDD beépítőkeretre is! Nem akarok reklámozni, met sok helyen v

kapható, a Google megmondja hol tudsz venni. A youtube -on meg sok videót találsz a csere folyamatáról. Ha még kérdésed van, nyiss új kérdést, mert itt káosz van.

2014. jan. 26. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
AZ hogy Hdd-t használtan megéri venni
2014. jan. 26. 08:47
 27/29 A kérdező kommentje:
?????
2014. jan. 26. 08:48
 28/29 A kérdező kommentje:
Egy 320 Gb western digital sata Hdd jó ps-be?6000Ft
2014. jan. 26. 09:22
 29/29 A kérdező kommentje:
Mindegy már nem fontos
2014. jan. 26. 13:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!