Most vettem egy ps3 super slimet 12 Gigabyte-st. Rájöttem, hogy túl kevés a hely számomra. Ha eladnám vennék egy Xbox360 E-t. Csak ha eladom nem volna lóvém xbox-ra. És mondjuk az Assassin Creed 4 megy a ps3-on is. Mitcsináljak?

Figyelt kérdés

2014. jan. 24. 06:40
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
(The Last of Us, Uncharted, God of War, Gran Turismo, Infamous, Killzone, Heavy Rain, Beyond: Two Souls, LittleBigPlanet, Ratchet & Clank, Journey .. ezek közül a god of war ami nagyon jó játék , killzone szintű van annyi mint a szemét boxon is , meg a többiből is , egyik sem olyan kiemelkedő játék ami nem lenne a boxon.. a god of war az egyetlen...
2014. jan. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Elsőnek is megértettük, és akárhányszor leírod, hülyeség amit írsz.


Talán a The Last of Us nem kiemelkedő játék? De, az egyik legjobb, ami valaha létezett. God of War-t is porig alázza.


Hogy a GT-t verné a Forza az elég erős túlzás. Persze valakinek a Forza jön be, nem szeretheti mindenki ugyanazt, de a GT is van minimum olyan jó játék.


Azzal egyetértek, hogy a Killzone nem olyan kiemelkedő, grafikailag nagyon a csúcson van, meg nekem tetszett is a játék, de tényleg nem kiemelkedő, esetleg erős közepes.

De ezen kívül szinte az összes játék amit írtam nagyon jó, és kihagyhatatlan.


És igenis elmarad Xbox exkluzívok terén PS3-tól, ezt mindenki tudja.


#9


pcx.hu, ipon.hu, vagy akármilyen oldal, szinte mindenhol árulnak HDD-t.

Ha használtan is mersz venni, akkor meg hardverapro.hu


Ha elég akkor vegyél csak egy 40 gigásat, vagy ha kell akkor egy 1 terása.

2014. jan. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Nekem van mind a 2gepem nem igazan latom miben alazza porig az xboxot..ez is olyan gyerekes fan haboru..semmivel sem marad el az xbox a pstol es meg azt is sokan irtak hogy a ps3sokkal szebb..hat nem tudom ugyanazom a tvn ugyanaz a jatek tok egyforma..sot az xbox kontrasztosabb de lehet szemeszetre kell mennem..
2014. jan. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Ps3 hdd az sata2 csatlakozós.Nem?
2014. jan. 24. 20:57
 15/29 anonim ***** válasza:

#13


Ez nem háború, nem érdekel, hogy most VérPistike melyiket tartja jobbnak, és egyáltalán nem azt mondtam, hogy az Xbox elmarad a PS-től. Azt írtam, hogy az Xbox exkluzív játékok terén elmarad PS-től. Ez teljesen igaz, nem szubjektív, ez így van. Ha azt mondom, hogy a a tűz nagyon meleg, az sem vélemény, hanem egy tény.


Az meg hogy más azt írja, hoyg a PS3 szebb már nem az én hibám. Egyébként akik ezt szokták írni, azok is csak a PS3 exkluzívokra mondják.

Az meg lehet, hogy igaz, hoyg a box kontrasztosabb, Xbox One és PS4 esetén is az Xbone a kontrasztosabb, de ez egy sima tv beállítás után orvosolható, 2 perc az egész.


#14


Sata 1. De akárilyen 2,5"-es HDD jó bele (ha X mm alatt van a magassága, pontosan nem tudom mennyi, de ha 1 teránál kisebb vinyót veszel, akkor 100%, hogy kisebb lesz).

2014. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

13#:

Ki a fanboy? Milyen fan háboróról beszélsz?

Egyedül te vagy itt a Fanboy!!!!

ELegem van már azokból akik Istenítik a Box-ot mert a 120cm-es vagy annál nagyobb TV-jén 1%-al jobb a minőség.

Ha annyira az a minimális felbontás különbség zavar vegyél egy PC-t.

"Csak a God of War az egyetlen jó PS exclizív"?

Biztos van neked PS3-ad és játszottál a felsorolt játékok valamelyikével (A god of war és a Killzone-on kívül)?

És még nem is soroltak fel olyan sok exclusive-ot kapásból jutott eszembe egy pár amit nem soroltak fel.


Meg ha annyira jó az Xbox szerinted, akkor mond már el miért?(Ha a joy-al jössz akkor itt el kezdek röhögni ugyanis ez a része a konzolnak relatív és nekem jobban tetszik a DS (DualShock) )


Félreértés ne essék nem vagyok fanboy nem mondtam, hogy a Box az szar, de utálom azokat a fanboyokat akik istenítik a Box-ot de okot nem tudnak mutatni, mondani.

2014. jan. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Sata 1 kell biztos.Használtan megéri venni nem?
2014. jan. 25. 15:40
 18/29 anonim ***** válasza:

Miért lenne butaság az avatar készítés?Nagyon jó dolog hogy megcsinálod magad és ott a képed min denhol, akár a mobilodon is,az avatarod.+storból is vehetsz neki cuccokat(természetesen játékhoz tartozóakat)Állítom,csak azért írtad,mert ps-ed van.Alázod a boxot,mert neked nem olyan van.A livenak tényleg nagyon jó a menürendszere.Képek filmek előzetesek appok a most megjelenő játékokról.És most figyelj.!Ps3-am van. Próbáltam a boxot, Nem egyszer,és jobban tetszik.Te viszont szerintem az a tipikus 10-enéves vagy nem bírja elviselni,hogy a másik isteníti a saját konzolját.

Egy ps3 tulaj.

2014. jan. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
van ps3am sot ps2is es szeretem is ..csak nem birom hogy egyes emberek azt irjak hogy sokkal jobb a grafikaja a ps3nak mint az xboxnak mert ez nem igaz sot..es vannak nagyon jo jatekok xboxra is nem csak az a par amit elsorolnak..es vannak olyan jok is minnt a ps exkluzivai c minden embernek mas tetszik .
2014. jan. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Na jó.Lehet abba hagyni a hülyeséget mert már megint a xbox vs Ps-nél tartunk,holott semmiköze már egy ideje a dolghoz.A kérdésekre válaszoljatok ne egymást basztas.....ok.
2014. jan. 25. 17:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!