Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Thai Box mellé tömegnövelőt...

Thai Box mellé tömegnövelőt érdemes v van bármi értelme szedni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 29. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Végzel súly ellenében végrehajtott edzést? Saját, vagy szabad súllyal? Mert ha nem akarsz célzottan a box mellett még izmot építeni, és nem is csinálsz ilyen edzést, akkor fölösleges. A tömegnövelő csak fehérje és cukor, és utóbbi miatt csak súlyzós/saját súlyos, erősítés és izomépítés céljából végzett edzés után szokás inni.
2014. jan. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Táplálkozás kérdése is, de ha eszel rendesen, sokat, edzés után pedig letolsz egy cukros fehérje turmixot, az segít combosodni. Nyilván súlyzós edzés stimulálja az izmokat leginkább, de egy tb edzés után sem árt, az is kemény, jól jön a gyors tápanyag.
2014. jan. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
en box melle ittam...
2014. jan. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat igazából belegondolva mindenkinek igaza van nem is árt de úgymond nem arra találták ki
2014. jan. 30. 19:19
 5/7 anonim ***** válasza:

De úgymond..


Baromira semmi köze a thaiboxos teljesítményednek ahhoz, hogy edzés után iszol-e cukrot meg fehérjét. Ez egy elvont dolog, én iszom mert úgyis erősítünk, kicsit fejlődjenek az izmok (a táplálkozásom is hajaz a tömegnövelő étrendre, úgy lazán..)


De elvont dolog, nem ezen múlik a sport teljesítmény.

2014. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bekaszaj ***** válasza:
100%
Kuzdosport mellé (én Boxolok) én edzés előttit iszok(koffeinmenteset!), L-carnitin, Feherje, meg egy komplex Vitamin-Ásványianyag tabi.
2014. febr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindenkit lebeszélnék a tömegnövelőről. Ne felejtsük el, hogy a megnövekedett súlyt a boka, térd, csigolyák cipelik hosszú éveken át, aminek idős korban meg lesz a következménye. És én is thai-boxolok, de ha választani lehetne inkább lennék 10-20 kg-al könnyebb. Most 105 vagyok.
2014. okt. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!