Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3 lejátsza a ps1 és a ps2...

Gabi33 kérdése:

PS3 lejátsza a ps1 és a ps2 lemezeket, eredetit illetve a irotatt? Vagy érdemes azt is csippelni, vagy nincs értelme? DVD, BLU RAY, psjátékra, MP3?

Figyelt kérdés

2014. febr. 28. 22:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Kár,hogy nem viszi a irott játékot"


Viszi az írott játékot, csak drága a flashelés vagy akárhogy is hívják, akár 20-30 ezer is lehet, annyiból meg 2-3 évre elvagy PS+-al.


"Mert 14eft drága egy játék ha 5000ft egy eredeti azt még ki lehet birni!"


Egyetértek, de ahogy már korábban is írtam, 5k-ért használtan már kapsz eredeti játékokat, csak nézz körül [link] -n, hogy mik vannak ennyiért. Már 5k alatt van Tomb Raider, ami egész új játék (az más kérdés, hogy PS+-on ezt pont márciusban fogják ingyen adni).


"A szin az befolyásolya,piros fehér kék vagy fekete?"


Természetesen nem.


A hozzászólásod többi részét meg nem értem, megpróbálhatnád megerőltetni magad, és érthetően írni, mert hiába próbálom felfogni a kérdést, 5 elolvasás után sem értem.

2014. márc. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

és mi a feltétel a ps+ on?

hogy kell fizetni havi vagy évente,mivel bankátyávam telefonnal vagy hogy?

És hol kell ezt végra hajtani,mert ha ugy van akkor érdemes arra elöfizetbi és lehet válogatni!

Amugy nemkem megvan a tom raider valamelyik ps1 en és nem nyerte el a tetszésemet!

Ami jó

METÁL GEAR

GAN TURISMÓ 1-2-3

MEDAL OF HONOR 1-2

Ha jol tudom mind ps1 van nekem megiratva egész nap el tudok játszani!

2014. márc. 1. 20:32
 13/14 anonim ***** válasza:

Havi, 3 havi vagy éves előfizetést lehet venni. Vagy bankkártya kell hozzá, vagy egy akármilyen boltba megveszel egy feltöltőkártyát, amin egy kód van, és azt kell beírnod a PS-en egy helyre és után van aktív előfizetésed.

Az egész dolog "hátránya", hogy természetesen nem minden játék ingyenes ami elérhető neten, meg nem te választod ki, hogy mit kérsz ingyen (hisz egyértelműen a legújabb, boltból 10+ ezres játékok, amik alig pár naposak nem kaphatóak), hanem a Sony mindig kiválaszt pár játékot, és te azt tudod letölteni. Ez vagy tetszik, vagy nem, de elég jó játékokat adnak, csak olyanokat, amik metacritic-en legalább 70%-os pontot értek el.


Egy PS1-es Tomb Raider alapján, ami 18 éve jelent meg megítélni, hogy neked tetszik-e a mostani vagy sem meg a legnagyobb hülyeség.


Ha MGS-ezni akarsz, akkor vedd meg a MGS Legacy Collection-t, szinte az összes MGS részt tartalmazza, a PS3 előtti játékokat HD-ba konvertálták (természetesen azért így sem közelítik meg az MGS4 grafikáját, de jóval szebb, mint anno), és tényleg hatalmas játékok.


Ha GT-zni akarsz, akkor ott a GT5-6, mindkettőben van rendesen tartalom, de az 5-öt már szerintem nem érdemes megvenni, 6 minden téren jobb (bár használtan már 2-3 ezer a GT5, míg a 6 sokkal drágább, így ára miatt nem rossz vétel a GT5).


Ha Medal of Honor-ozni akarsz, azt ne tedd, az új részek nagyon szarok, Cod másolat az egész, és ha egy alapból elk**vult játékról másolnak, abból nem sok jó sülhet ki.


De több száz hihetetlen játék van PS3-ra, ha téged csak ez a 3 széria érdekel, akkor felesleges neked konzolt venni.

2014. márc. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nekem mindegy milyen a játék csak lehessen játszani,és nehogy olyan nehéz legyen a grafikája,hogy nem tudja az ember rájönni hogy mégis mire merre kell menni,sajnos nem vagyoka képben,nekem jó a autós kaland akció!

Nagyon tetszik a blac ps2 lövöldözös,overboard hajós,a of tenkka lövöldözös,és még lehet sorolgatni csak nem jut eszembe!

2014. márc. 2. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!