Miert szidjak ennyire az apple markat? Vagy csak aki nem teheti meg, hogy megvegye, azert szidja?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan a letiltasok miatt utaljak, de konyorgom, az icloudba ha nem tudod a jelszot megvetel utan es az elado sem, akkor lopott. Es szerintem ez egy hasznos funkcio annak erdekeben hogy ne akarjak oket lopkodni, mert akkor max alkatresznek eladhatoak es azert mar nem biztos hogy megeri ellopni valakinek. Szemelyivel es adasvetelivel meg a rendes boltban vett iphonet ki kodoltathatod, hogyha elfelejtetted a sajat jelszavadat. Hivastiltott is csak akkor lesz egy iphone ha valaki pl a vodafonetol vette es nem fizeti a reszletet. A masik, ami folidegesit: azt mondjak egyszeruen szar, ennyi penzert plane. Konyorgom, ezek nem gamer computerek, hanem statuszszimbolumok, egy muszaki cikkeken beluli luxusmarka. Arra talaltak ki, hogy gyonyoru legyen es jol mukodjon. Nem arra, hogy mindent meghalado teljesitmenye legyen. Draga? Igaz. De ez nem Samsung, ez egy luxus marka! A gazdagoknak szol, szoval nem ertem hogy hasonlithatjak az atlag markakhoz, ahol tenyleg a teljesitmenyt es nem a markanevet fizeted meg.

2016. márc. 5. 03:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
45%

Ötödik vagyok. Szerintem meg pont hogy istenítik az iPhone-t meg az Apple-t.

Az Androidos telefon példa nagyon jó. Velem úgy volt hogy volt egy 30.000-es Androidom, aztán kaptam az iPhone-omat (ez 2 éve van), és egyszerűen nem tudtam elhinni hogy mikre képtelen:( tehát nekem biztos nem az Apple a legjobb.

2016. márc. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az igaz hogy a kiegészítői és néhány hardwareük túl árazott, de nem mindegyik.... Googletól a Pixel és a samsung top modelje árai vetekednek az iphone 7ével és teljesítményben is hasonlóak. Vagy ha hordozható, megbízható és hosszú aku életű laptopot keresel akkor az macbook airel semmi sem vetekszik ár érték arányban ( vannak olcsóbban jobb teljesítményű laptopok, de azok hamar lemerülnek és jóval nagyobbak -> más célcsoportnak szólnak )
2017. jan. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"De ez nem Samsung, ez egy luxus marka! A gazdagoknak szol"


Nálunk, keleten. Az Apple termékek leginkább az Egyesült Államokban elterjedtek, ahol olcsóbbak mint nálunk, ráadásul az amerikai középosztály fizetése is messze felülmúlja a magyart. Tehát az Apple hazájában az emberek magasabb jövedelemből fizetnek kevesebbet ugyanazért a termékért.

Ott az, hogy valaki iPhone-t használ vagy Samsungot, egy döntés kérdése, kinek mi jön be jobban. Nincs ez a vallásos fanatizmus.

2017. júl. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!