Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet elfelejteni?

Hogyan lehet elfelejteni?

Figyelt kérdés
Szóval. Kiskoromban jóban voltam egy fiúval. Pár éve nem is beszéltünk, nem tudtam róla semmit. Pár hete viszont találkoztunk és jóba lettünk ismét. Legalábbis ezt gondoltam. Akkor sokat beszéltünk és nagyon nagyon megkedveltem. Most viszont ha írok neki nem ír vissza és ez eléggé szarul esik. Egyik nap megint találkoztunk és nem is szólt hozzám, nem nezett ram.. Ez rosszul esett. Na a kérdés mit csináljak szerintetek?

2019. júl. 25. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Palacsintát.
2019. júl. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Amit szerintem ebben a helyzetben érdemes tenned az az, hogy elfelejted. Úgy mond kitörlöd az életedből. Ez eleinte nehéz lesz, de idővel hozzászoksz. Csak kitartás kell hozzá! Majd jön egy olyan fiú az életedbe akihez csak jó emlékek kötődnek majd.
2019. júl. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!