Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy lány az életemben és...

András0826 kérdése:

Van egy lány az életemben és akár hogy próbálom nem tudom elfelejteni. Az sem segített hogy más lányt szerettem utánna, és így csak rosszabb lett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek!

Előre is köszönöm a segítséget!!


2018. jan. 7. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Intézd el magadban, hogy már ne legyen számodra fontos (és akkor akár emlékezhetsz is rá), ha ez nem megy csak úgy, akkor próbáld meg kitalálni, hogy egyáltalán miért lett számodra az (ha ez tudatosul benned, könnyebb lesz felülírni a hozzáállásodat).
2018. jan. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elfogadod azt a tênyt hogy nem lehettek egxütt beletörődsz és elfogadod ezàltal eltudod majd engedni de csak majd idővel.Ên anno egy srácba voltam totàl belezugtam és csak kb 1-2 -re rá tudtam teljesen elengedni .Ma már nem figlalkozok vele .
2018. jan. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1-2évre rá *
2018. jan. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!