Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hová tűntek a régi barátaim?...

Hová tűntek a régi barátaim? Rengeteg emberben csalódtam de most magányos vagyok.

Figyelt kérdés

Sziasztok, az volna a kérdésem hogy járt e már valaki úgy mint én? Réggen rengeteg barátom volt, szinte én voltam a központ, a csapatkapitány. ahogy teltek az évek szép lassan elkezdtek lemorzsolódoni a barátaim hol elköltöztek, elzüllötek vagy csak ki ismertem őket, és már nem keresem a társaságukat.

30 éves férfi vagyok van feleségem s egy kislanyom. Munkahelyem is van, amivel meg vagyok elégedve. De egyszerűen hiányoznak A barátaim A férfi társaság férfias témák programok stb...


Azt azért elmondhatom hogy a baráti társaságom ban én vittem a legtöbbre. Lakás család karrier.. De attól függetlenül én még ugyanúgy szeretem a régi barátaimat!

Szerveztem már közös programokat de egyszerűen nem kapok viszonzást széthull tunk senki nem foglalkozik senkivel de én pedig társasági ember vagyok mit tehetnék???


2019. júl. 28. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Nekem kicsit úgy tűnik, mintha nagyra lennél azzal, amit elértél, a barátaid pedig nem. Lehetséges, hogy felül kellene vizsgálnod a magadról sugárzott képet. Utána megtalálnak az emberek.
2019. júl. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bár én csak 22 vagyok, de régebben én is sokkal több baráttal rendelkeztem. A feleslegtől megszabadultam, van néhány barátom, sok ismerősöm engem annyira nem zavar, hogy alapvetően magányosabb vagyok.
2019. júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy tűnik, hogy neked nem barátok kellenek, hanem egy társaság, ahol phaszt méregetsz.
2019. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez így szokott lenni, de leginkább Magyarországon. Sajnos iszonyat irigyek itt az emberek, ha kicsit is jobb sorod van, nem örülhetsz neki előttük, nem lehetsz büszke arra amit elértél, nem tudnak örülni a siketeidben. Ha nem kicsinyled le vagy titkolod el a sikereidet, vagy nem sorolsz fel mellé ezer bajt ami ellensúlyozná a sikereidet és ezáltal már nem tűnsz irigylésreméltónak, akkor sajnos törvényszerűen el fogod veszíteni a barátaidat. Majd kereshetsz olyanokat akik hasonló sorúak mint te.

Tök mindegy hogy a pénzed lesz több, szép családod lesz vagy egyszerűen lefogysz. Ha te voltál addig "a csóró" vagy "a béna" vagy "a dagi" akkor akiket a változásod miatt belekényszerítesz a régi szerepedbe ki fognak utálni, a hátad mögött kibeszélnek stb.

2019. júl. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Soha nem voltam nagyképű!!! Soha nem felejtem el honnan jöttem! Soha nem mondom mennyit keresek sőt ha kérdezik kevesebbet mondok soha nem nagyképűsködnék nekik.. nem értem miért gondolod ezt...
2019. júl. 30. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!