Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezhet olyan heteró 40 éves...

Létezhet olyan heteró 40 éves férfi, aki CSAK barátkozni akar egy 20 éves lánnyal? Vagy ez kamu?

Figyelt kérdés

2019. júl. 29. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
12%

létezik


42/F

2019. júl. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Meg kell próbálni.
2019. júl. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Létezhet, én 22 évesen kerültem a jelenlegi munkahelyemre, ahol nagyon jó viszonyba kerültem a mellettem ülő kollégával, aki történetesen egy 42 éves férfi.

Két éve vagyunk munkatársak és már barátságnak nevezem a kapcsolatunkat, nagyon sok mindenről beszélünk, magánéleti dolgokról is. Amúgy az elején ő kezdeményezte a beszélgetést, az első munkahetem után rámírt, hogy hogy érzem magam a cégnél, hogy telt az első hét. Persze azt hittem, rám akar mozdulni, de az elmúlt két évben egyetlen utalást sem tett arra, hogy akarna tőlem barátságnál többet.

Hozzáteszem, neki felesége van és 2 gyereke, nekem többéves stabil párkapcsolatom. Találkoztunk már egymás párjaival, koncerten, kiránduláson is voltunk négyesben.


Talán ilyen helyzetben (mikor mindkét fél stabil párkapcsolatban él), könnyebben kialakul egy ilyen barátság. Ha legalább az egyik fél szingli, vagy mindkettő, akkor ugye sokkal nagyobb az esélye, hogy valaki többet akar. De szerintem akkor is lehetséges, én hiszek a férfi-nő barátságban.

2019. júl. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mit is akarhatna egy 40 éves egy 20 évestől? Barátságot...🤭😂
2019. júl. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Barnabas333 ***** válasza:
Ha más városban laktok és csak emailezni szeretne létezik. Vagy ha tökéletes a kapcsolata és csak feltöltődni szeretne a társaságodban. 42F
2019. szept. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!