Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek elmenjek moziba,...

Szerintetek elmenjek moziba, mint 3. fő?

Figyelt kérdés

Péntekre mozizást terveztem, amelyre két másik barátomat hívtam el, egyiküknek sajnos le kellett mondania, így helyette a másik barátom párja jött volna, akit még nem igazán ismerek (csak párszor futottunk össze, ahol bemutatkozásig, és 1-2 mondatváltásig jutottunk), és végül kitalálták, hogy inkább ketten mennének, de lehet még meggondolják maguk, majd szólnak.


A fő probléma az, hogy ők is ugyanabban az időpontban, ugyanarra a filmre mennének, amelyre én, tehát elég furcsán venné ki magát, ha egyedül mennék el, illetve amennyiben mégis hívnának, kicsit úgy érezném, hogy kolonc lennék, különösen, mert nem egyből hívtak el.


Tehát jelenleg megpróbálhatok elhívni mást, ami nem lesz egyszerű, mert rajtuk kívül nincs olyan barátom, ismerősöm akit kifejezetten érdekelne a film, és párom sincs akit magammal vihetnék. Esetleg dönthetek úgy, hogy másik napon megyek el, azzal a barátommal aki most lemondta, bár ő lehet csak 2 hét múlva ér rá (el kellett utazni, és még nem tudja biztosra, hogy mikor ér haza), és egyikünk sem szeretne annyit várni.


Ti mit tennétek?



2019. júl. 29. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
nem mennék el a párral, és egyedül sem. ha nem találnék mást akivel eltudnék menni, akkor megvárnám amíg a másik barátom hazaér.
2019. júl. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1 Értem, köszi. Velük én sem mennék így el, ha hívnak sem, a fent írtak miatt.


Egyedül szoktam moziba járni, azzal nincs bajom, de itt az a gond, hogy ugyanaz az időpont, ami a barátomnak és a párjának, ami elég érdekesen venné ki magát, ha elmennék miközben nem hívnak.

2019. júl. 29. 19:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kissé túlagyalod. Te megmondtad, hogy x időpontban x filmre el szeretnél menni, ha jól értem. Ha egy pár úgy dönt, hogy ők szeretnének külön, kettesben elmenni, akkor neked nem kell hozzájuk alkalmazkodnod. Elmész, köszönsz nekik, ha összefutsz velük, és nézed a filmet, ami miatt mentél. Vagy már megvan a jegy és egymás mellé szól?
2019. júl. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor ha neked nem gond hogy egyedül mész, akkor csak egy-két nappal menj később vagy előbb :) vagy aznap egy másik időpontban
2019. júl. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 Még nincs meg a jegy, ma akartam lefoglalni. Egyébként igazad van, talán én bonyolítom túl. Ugyanakkor lehet megvárom a másik barátom.
2019. júl. 29. 19:37
 6/10 he84 ***** válasza:
Nem olyan bonyolult ez, csak kissé túl van bonyolítva. Akkor menj másik időpontban külön, ez a legbiztosabb.
2019. júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
# 5: Mivel először te hívtad őket, nem ők téged, ha nem akarnak veled menni, akkor nekik kell alkalmazkodniuk inkább. De ha nincs foglalt hely, akkor mindenki oda vesz jegyet, ahova akar és akkor nem együtt mentek. Plusz attól, hogy péntek, nem biztos, hogy ugyanaz az időpont is...
2019. júl. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Ebben is van igazság, de inkább én lépek vissza, mert ők nem fognak, kijelentették, hogy pénteken a megbeszélt filmre, ugyanarra a vetítésre mennek, amelyre terveztük.
2019. júl. 29. 19:51
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű: Ki van már fizetve a jegy?


NEM: Egyszerűen menj el egy másik napon egyedül


IGEN: Kifizetted, természetes, hogy elmehetsz ha akarják ha nem

2019. júl. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
Ők egy pár akik moziba akarnak menni. A moziban valószínűleg a filmet nézik több más emberrel együtt (ez nem egy kettesben töltött romantikus este). Szerintem egyáltalán nem leszel felesleges harmadik, ha elmész velük. Persze mozi után ne menj el velük vacsorázni. Én mennék a helyedben velük moziba.
2019. júl. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!