Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm kihasznál. Mit...

A barátnőm kihasznál. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Már évek óta nagyon jóban vagyunk a szüleim sosem kedvelték de ez engem nem zavart. Az utóbbi órákban viszont számomra minden a feje tetejére borult. A barátnőmnek hónapokkal ezelőtt tönkre ment a telefonja nekem ugyan olyan volt régebbi is de jól működött kicsi repedés volt a kijelzőn, viszont váltottam egyszerűen nem elégítette már ki az igényeimet. A barátnőm nem jó módú de 30 ezer forintokat simán ott hagy egy-egy vásárlásunknál. Elkérte az én régi telefonomat amit eladás helyett inkább oda adtam neki gondoltam miért ne hisz nekem már úgy sem kell. Rá pár napra teljesen össze tört képernyővel láttam mikor használta, gondoltam leejtette véletlen ezzel semmi gond sincsen viszont amikor nála vagyok és hallom ököllel üti, borzalmasan rossz érzés. Majd ma kaptam egy sms-t hogy a barátnőm telefonját megtalálták Budapesten. Ez szörnyen rosszul esett számomra, hogy én megbíztam benne rá biztam egy 60 ezer forintért vásárolt telefont és ő elhagyja pest közepén. Nem tudom mitévő legyek nagyon rosszul esett ez tőle.

2019. aug. 1. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor derül ki, hogy ki a megbízható.
2019. aug. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Van egy kis fogalom zavar, gondolom gyerek vagy még. Ne tudd meg soha, milyen az amikor egy nő kihasznál.
2019. aug. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Zavaradelafenébe!
2019. aug. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%

Majd az idő múlása lassan elfeledteti a fájdalmadat, és túlteszed magad a régi szerelmeden (Telefon).

Ne aggódj ezen, ne stresszelj, hiszen az egészséged a legfontosabb.

2019. aug. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Tényleg nagyon tud fájni, amikor egy nő kihasznál:s


Megértő barátnőt kell keresni, olyat, akinek az egója nincs a felhők fölött tizenhat méterrel.

A legtöbb tinilány sajnos nagyon nárcisztikus, ezt be kell kalkulálni: ha normális lányt akarsz, olyat keress, akit egy kis alázatra is neveltek.

2019. aug. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%

1. Ennek köze sincs a kihasználáshoz. Nem akarod megtudni, milyen is az.

2. Értem én, hogy a te telefonod volt, tőled kapta, de most komolyan egy nyomorult alkatrészkupac dönt a boldogságotokról?


Szedd össze magad, mert bár ő is vigyázhatna jobban a cuccaira, neked sem ártana helyretenni az értékrendedet.

2019. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!