Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mégis mit kéne tennem? (Hosszú...

Mégis mit kéne tennem? (Hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Még picit régebben ismertem meg a legjobb fiú barátomat (nevezzük most Bélának),akkor még együtt voltam az akkori barátommal (nevezzük Sanyinak). Akkor még Béla nagyon nem volt szimpatikus, sokat veszekedtünk miatta Sanyival (mert féltékeny volt, pedig nem volt rá oka). Aztán egyre többet veszekedtünk, már durva dolgokat mondtunk egymásnak és nem szeretném részletezni miket csinált. Béla mindig mondta, hogy egyáltalán nem érdemel meg és hagyjam ott stb. De nem tettem. Egyik nap nagyon összevesztünk Sanyival és Béla nyugtatott meg, miatta lett jó kedvem. Itt kezdtem el nagyon megkedvelni (persze akkor mint barát) Aztán egyre többet beszélgettünk és végül találkoztunk. Hát nagyon szimpi volt nekem a srác. Folyamatosan képet kért rólam és mindig mondta hogy milyen szép vagyok,nagyon sokat növelte az önbizalmamat.

Végül szakítottunk Sanyival mert így éreztem jónak,már nem bírtam.

Csakis Bélára számíthattam, de mindig ott volt jóban rosszban.

Aztán egyre többet találkoztunk és hát még magamnak se vallottam be de beleszerettem...

Mindig olyan dolgokat mondott, amitől úgy éreztem hogy ő is többet érez szimpla barátságnál. Mindig kérte,hogy öleljem meg,puszit kért és tudom ez belefér a barátságba ezért nem is képzeltem bele többet a dolgokba. Egyik nap felelsz vagy merszeztünk (telefonon) és az volt a feladatom, hogy csókoljak meg mindenkit aki játszik. Ő mondta,hogy na hajrá de én annyira lesokkolódtam,hogy csak néztem vagy 1-2 percen keresztül és tök csalódottan mondta,hogy akkor mindegy nyomjam el. Utána pedig mikor elbúcsúztunk a szájára kért puszit. Aztán mikor hazaértem írta hogy ő ott gondolta magában,hogy akkor az eluszott és annyira rosszul éreztem magam. Pár nappal később találkoztunk és hát kicsit többet ittam a kelleténél ezért odabújtam hozzá,olyan dolgokat mondtam neki amit józanul nem tettem volna és ismét "elcsattant egy szájrapuszi". Neki mpst májusban volt a ballagása és berúgott, olyan dolgokat írt hogy tetszem neki, múltkor is meg akart csókolni csak nem tudta mit szólnék hozzá stb, mondtam neki hogy ezt csak a pia miatt mondja, másnap mondta hogy visszaolvasta és kérdeztem tőle hogy mit láttál? Azt mondta mindent rendben talált.

Aztán jöttek neki a vizsgái,alig beszéltünk azt mondta sajnálja de tanulnia kell. Persze megértettem. De közben annyira más lett. Megváltozott a viselkedése,szinte alig írt pedig fent volt. Mondtam neki és annyit mondott ő nem vette észre magán. Nem találkoztunk több mint 1 hónapig , nem hívott,én pedig azért nem mert úgy éreztem nem kíváncsi rám. Aztán a haverjaival elment inni és elhívott engem is (kb 1hete) ott megint ilyen dolgokat csinált.

Azóta megint ugyan olyan "bunkó" Módon viselkedik.

Én annyira de annyira sokat sírtam, nem bírok ki egy estét sem sírás nélkül mert valami mindig eszembe jut róla nem tudom mi lett vele és nagyon hiányzik fogalmam sincs mit tegyek bármit csinálok csak rá tudok gondolni, nem szeretném neki elmondani hogy szeretem mert tudom hogy elrontaná a barátságunkat,nem szeretném elveszíteni.

Tudom ez most tini hisztinek tűnik de már nem bírom.



2019. júl. 9. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vergődés helyett üljetek le egy üveg borral és beszéljétek meg hányadán is álltok egymással. Hidd el jobb lesz minden értelemben. Én is így voltam és most már 9 éve vagyunk együtt a párommal.
2019. júl. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Jól látod, ez tinihiszti. Nyilván “belülről” nem tűnik egyszerűnek a helyzet, pedig az: tessék megkeresni.

Azt ugye tudod, h ő is gondolhatja/érezheti ugyanezt, h azért nem keresed, mert nem vagy rá kíváncsi, stb... és így sorvad el még csírájában egy még el sem kezdődött párkapcsolat... Hívjad felfele! MOST! ;)

2019. júl. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pedig hisztiztek mindketten. Megoldás:

Felhívod telefonon, hogy találkozzatok mert beszélni akarsz vele.


Megisztok 1-2 fröccsöt, feloldódtok és szépen rákérdezel, hogy akkor most mit is akartok egymástól.

2019. júl. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De nem az hogy nem keresem,üzenetben folyamatosan beszélünk csak nem találkozunk

Én annyira megtenném amit mondtatok,de tényleg mostanában már máshogy viselkedik, mintha más lenne rólam a véleménye és így félek :(

2019. júl. 10. 00:56
 5/9 anonim ***** válasza:

Oké, félsz, értem - tényleg értem. De am most őszintén, mit veszíthetsz, ha nyíltan elhívod egy találkozóra?

Am nem akarok itt különféle találgatásokba bocsátkozni, de simán elképzelhetőnek tartom, h azért változott meg a viselkedése veled kapcsolatban, mert nem érzi, h viszonzod az érdeklődését/közeledését.

2019. júl. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azzal tényleg nem vesztek semmit, de múltkor is erről volt szó, kérdezte hogy mikor érek rá találkozni és mondtam neki aztán elkezdett másról beszélni

És ezt így nem értem

Viszont nem tudom hogy azért változott e volna meg, tényleg néha azt éreztem hogy ő is így érez néha pedig azt hogy egyáltalán nem és most is a második verzió van

Egy csomó aranyos/kedves vagy az érzéseimre célzó dolgot szoktam neki mondani ő pedig egy szavakban válaszolt

Régebben ezt viszonozta

2019. júl. 10. 12:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezért kéne leülni és megbeszélni. Nem célozgatni, hanem őszintén tisztán. Lehet azt hiszi, hogy hülyét csináltál belőle. Szóval rendezzétek a dolgot, nem kell félni. Ha úgy van kérj tőle bocsánatot, ha úgy érzi megbántottad valamivel.
2019. júl. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na mizu, felhívtad már...?
2019. júl. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem, még nem de mindenképpen beszélni fogok vele köszönöm a segítségeket! :)
2019. júl. 10. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!