Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes véget vetni egy...

Érdemes véget vetni egy barátságnak csak mert 1x bunkó volt velem?

Figyelt kérdés

2019. júl. 1. 16:15
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
Ha ez egyáltalán eszedbe jut, akkor kérdés, hogy tényleg barátság-e az a barátság.
2019. júl. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon-nagyon sokmindentől függ... Mióta voltatok barátok, mit éltetek meg, kiálltatok -e egymás mellett, hogy volt bunkó, milyen szinten (mindenkivel előfordul, hogy rossz napja van).
2019. júl. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:

Kb két hete

Nincsenek barátaim.Eddig mindenki csak kihasznált vagy időcel itthagyott.Már megtanultam hogy soha ne bízzak senkiben.Ha egyszer bunkó volt velem,máskor is az lesz

2019. júl. 1. 16:31
 4/48 anonim ***** válasza:
87%
Ha egy barátod sincsen, és véget akarsz vetni ennek mert egyszer bunkó volt veled, akkor newsflash: veled van a baj és abbahagyhatnád mások hibáztatását.
2019. júl. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
51%
Ha ennyi miatt képes lennél megszakítani a barátságot, akkor ne csodálkozz, ha nem lesz soha tartós emberi kapcsolatod. Mindenkivel előfordulhat, ha párszor bunkón reagál dologkra, érdemes az ilyesmit egyből megbeszélni, ezer oka lehet. Én ennyiért nem dobnék el egy barátságot, max egy felszínes haveri viszont (bár valszeg még azt sem), de kinek mi. Az meg teljesen alap, hogy nem vetítem ki a korábbi sérelmeim a mostani kapcsolataimra.
2019. júl. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

Korábban nem dobtam el,ez lenne az első.

A múltban jobban jártam volna,ha már az első alkalomnál eldobtam volna,akkor nem ért volna több csalódás

2019. júl. 1. 16:35
 7/48 anonim ***** válasza:
Velem is volt bunkó egy olyan ember,akit nagyon szeretek. Rossz napja volt. Nem volt annyra bunkó, csak rámförmedt.. Aztán eltelt fél óra és tökre bánta már,hogy úgy beszélt velem,és tök cuki volt. Emiatt nem kell senkit leírni,meg megszakítani vele a barátságot.... Mindenkinek lehet rossz napja...
2019. júl. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Akkor viselje a következményeket
2019. júl. 1. 16:58
 9/48 A kérdező kommentje:
Én nem leszek olyan gyenge hogy ragaszkodjak bárkihez is
2019. júl. 1. 16:59
 10/48 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem lennél gyenge, akkor mernél újra bízni, mernél újra ragaszkodni és mernél újra sérülni. Az életben minden jó dolog kéz a kézben jár a fájdalommal, nem lehet kikerülni, nem is kell. Legalább magadnak ne hazudnál.. de tudod mit? Dobd el akkor ezt a barátságot, mert minden vagy, csak barát nem.
2019. júl. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!