Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek a barátnőmmel?

Mit tegyek a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Még anno a Hungaroringen megismertem egy lányt, akivel azóta folyamatosan tartjuk a kapcsolatot, csomagokat küldünk egymásnak, stb. Ma küldtem neki egy videót, ami nekem nagyon tetszett, erre ő teljesen felfújta magát, hogy ne haragudjak, de nem nézi meg, mert mennyire utálja azt az embert, aki szerepel benne (hozzáteszem; amikor megismerte kb szerelmes volt belé, aztán megutálta, mert barátnője lett). Nekem ez tökre rosszul esett, mert állandóan ezt csinálja és tényleg egy pálfordulattal utálta meg, mire én rávágtam, hogy annyira utálom, amikor ilyen vagy. Teljesen kiakadt, hogyha utálom, akkor szia, meg köszi.

Délután írtam neki, hogy ne csinálja már, tudja, hogy hogy gondoltam, erre pedig válaszolt egy regényt, hogy miért beszélek vele, ha utálom, meg hogy ez milyen és így... MI A FENE? Nem azt kértem, hogy újra kislányos rajongással nézzen az emberre, csak nézze meg, magyarul van és mindig viccelődik, hogy mennyire nehéz nyelv, csak meg akartam neki mutatni, hogy egy külföldi milyen szépen ejt ki egy magyar szót. Bocsánatot kértem tőle egy egész regényben, szerintem teljesen alaptalanul, de mindegy, megnézte, de nem reagál rá. Nagyon rosszul esik, hiszen szerintem nem érdemeltem ki ezt a viselkedést, 3 évnyi barátság után azt hiszem nem így kellene viselkednie. Mit csináljak vele? Mit tegyek? Mit mondjak? Szerintetek igaza van?

Mindketten lányok vagyunk



2019. aug. 2. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt mond neki, ha esedékes hogy bass--a meg és ennyi.
2019. aug. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Mindketten lányok vagyunk"


Na ilyen az, mikor már a nők sem értik saját magukat. Gondolj bele, mi lenne, ha férfi lennél... Kicsit komolyabbra fordítva a szót, hagyd lenyugodni. Alaptalanul levágott egy hisztit, Te még elnézést is kértél, ő meg b*szik rá, hogy ez neked rosszul esik. Majd túllessz rajta 1 hét múlva.

2019. aug. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, már én is azt mondom, hogy ez egy lányos hisztéria...
2019. aug. 2. 19:58
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Holland? Hungaroring? Barátnőd Maxszal akart volna összejönni? 😃 hát ez aranyos 😃

Melyik videó, ahol magyarul tanul? 😃

2019. aug. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Őőő... nem.
2019. aug. 5. 08:46
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként hozzáteszem, hogy 25 éves, én 19 vagyok.
2019. aug. 5. 08:47
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak így éri el nálad hogy azt csináld amit ő akar.

Azt szeresd akit ő szeret, azt nézd amit ő "megenged" különben hisztizik, ha közelebb lenne, lehet ilyenkor csak elverné a popsidat :):):):)

2019. aug. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!