Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek lehetséges sajnála...

Szerintetek lehetséges sajnálaton alapuló barátság?

Figyelt kérdés
Ugy erzem az egyik "barátnőm" ilyen,nekem nem valami fényes a családi helyzetem,vagyis igazabol nincs csalad ezaltal olyan ember akire szamithatnek,sok nehezseg tortent velem az utobbi idoben,de nem ulok es sajnaltatom magam,igyekszem tenni ellene,hogy jobb legyen kesobb...visszaterve rá,ugy erzem,fokent ezek miatt baratkozik velem,ha van valamilyen unnep igyekszik elhivni meg parszor talalkozni,de azon kivul nem igazan...neha eleg rosszul erzem magam emiatt

2019. aug. 2. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Egy darabig biztos lehet sajnalni valakit, de evekig nem tarthato fenn ez az allapot...
2019. aug. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hosszúhajú ***** válasza:
100%
sajnálaton alapuló kapcsolat létezhet és működhet is azzal nincs baj, és jó is lehet, csak az van hogy más névvel definiálnám. másra hivatott. a barátság kölcsönös, és egyenrangú, adok - veszek mindkét oldalról, a kapcsolatnak más célja van. ha csak az egyik tud lelki támasz lenni, akkor valami anya lánya érzés lehet belőle, vagy mester és tanító... nekem van olyan kapcsolatom, ahol mindig számíthatok rá, és jelen van ha baj van, fordított esetben viszont ő nem hozzám fordul, és ezért inkább - mivel idősebb is mint én -. olyan anyáskodó szeretet. de nálunk ez azért működik, mert az igényeink azonosak egymás iránt. ő pátyolgatni szeret engem, én meg imádom hogy pátyolgat. ő szereti hogy ragaszkodom hozzá, hízeleg neki, én meg szeretem hogy ő nem terhel, mert erősebb felnőttebb nálam. ha tehát mind a két fél "kiélheti a vágyait" és azt a szerepet teljesítheti amire vágyik, akkor jól működhet - csak legfejtebb nem barátság címszó alatt...
2019. aug. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló,nagyon elgondolkodtató amit írtál,köszönöm a válaszod!:)
2019. szept. 1. 21:58
 4/4 hosszúhajú ***** válasza:
100%
szivi! :)
2019. szept. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!