Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valakinek valami ötlete, mi...

Valakinek valami ötlete, mi baj lehet?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, nem igazán megy a barátkozás. Eléggé introvertált típus vagyok. Sosem voltak igazi barátaim, de valahol mindig én rontottam el, mert ha valaki barátkozott velem, akkor túlzottan megörültem ennek, és folyamatosan írogattam neki és gondolom egy idő után teherré vált számára és már nem keresett. Ha nem írt vissza rögtön, akkor már olyanokra gondoltam hogy biztos megbántottam valamivel, vagy megutált. Lehet ezen valahogy javítani? Mert 18 évesen elég gáz, hogy az embernek nincsenek normális barátai akik meghallgatják őket, vagy szeretnek vele együtt lenni.

2019. aug. 5. 11:32
 1/2 Ramos ökle ***** válasza:

Ne akaszkodj rá senkire.

Jelenleg a barátok hiánya miatt úgy érzed, h állandó figyelemre van szükséged, meg ilyesmi. De ilyen nem létezik. Barátkozz iskolában, munkahelyen, vagy neten.

Ha szeretsz olvasni, akkor olyanokkal, akik hasonlókat szeretnek. Vagy csak úgy ismerkedj, ahogy sikerül, néha jó ismeretségek alakulnak ki ott is, ahol nem gondolnád.

Te tudod, h milyen vagy és h milyen embereket bírnál magad körül. Meg kell őket keresni. A közös érdeklődés jó kiindulópont, de bármi jó lehet. Csak tenni kell érte.

2019. aug. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont olyan lehetek, mint Te, kérdező, a végletekig le tudok fárasztani bárkit, élőben pláne, sokszor menekülnek előlem az emberek.

Egy idő után megkeres mind, de szerintem fogják a fejüket előre.

Az, hogy mi a baj velem, a jóég tudja. :)

2019. aug. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!