Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van valakinek bármilyen...

HavanHUN kérdése:

Van valakinek bármilyen ötlete hogy hogyan tudnék könnyen barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, de nincs egy barátom se, sőt, még életemben nem is volt.. A családomat sem érdeklem, és zavar hogy az iskolában is teljesen kiközösítenek, csak pár tanácsot szeretnék kérni..


Eddig volt hogy egyszer-kétszer majdnem találtam barátokat, de akkor mindenfélét hazudtam magamról, mert általában az emberek nem fogadnak el engem ahogy vagyok.. persze rájöttek és ott is hagytak.


ADHD-m van és személyiségzavarom, tiszta depressziós is vagyok, lehet hogy ez a baj, hogy mindig ilyen letört vagyok?


Bármilyen tanács jól jönne és a válaszokat előre is köszönöm!


2016. nov. 25. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Könnyen nem lehet barátot szerezni. Ahogyan gyorsan se. A barát(ság) olyan, mint egy különleges minőségű bor. Nehéz hozzá jutni, és idő kell, míg megérik.
2016. nov. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi az az ADHD? És pontosan milyen személyiségzavarod van? (Mert ebből van sokféle.)


Az természetesen gond, ha mindig letört vagy, ilyen emberek környezetében nem szeret lenni a többség, a pozitív kisugárzás szükséges a barátszerzéshez.

2016. nov. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is ADHD-s, de az hiperaktív figyelemzavaros. És egy csepp depresszió nincs benne.

Szerintem ne hazudj magadról.

Aki el fogad olyannak, amilyen valójában vagy, azzal próbálj közelebbi kapcsolatba kerülni.


Valóban, az is kellemetlen már egy beszélgetésnél is, ha mindig lehangolt vagy.

Van két jelentős túlsúllyal rendelkező haverom. Őket éppen amiatt kedvelem nagyon, mert kitörő jőkedvük van :-)

2016. nov. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem hazudtam magamról, tényleg depressziós vagyok (van is miért...), és az orvos meg azt mondta hogy ADHD-m van. Bár inkább a figyelemhiányom van meg belőle mint a hiperaktivitás (az is van, de nem olyan jelentős)


De azért köszönöm a választ

2016. nov. 25. 16:59
 5/6 A kérdező kommentje:
Na meg azt még elfelejtettem leírni hogy szerintem az ADHD meg a depresszió nem zárja ki egymást
2016. nov. 25. 17:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt egy blog neked:



[link]

2016. nov. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!