Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek gáz ráírni valakir...

Szerintetek gáz ráírni valakire úgy, hogy ha?

Figyelt kérdés
Ha régen sokat beszéltünk aztán abba maradt a beszélgetés, és egy fél évig nem is tudtunk egymásról. Egyik hétvégén talakoztunk egy buliba, szová is tette, hogy 'regén milyen sokat beszéltünk' aztán rám is írt másnap. És nem tudom, hogy keressem e, mert én nem szeretném ha felre ertene a kozeledésem, mivel nekem van párom, neki is van párja. Es igazábol attol felek, hogy olyan ures lesz a beszelgetés... Mit gondoltok?

2019. aug. 8. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak barátkozás céljából akarnál ráírni? Vagy mi szándékkal?
2019. aug. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Barátkozás celjábol
2019. aug. 8. 13:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, ő írt rád először. Szerinted akkor mégis miért értene félre, ha te is írnál neki?
2019. aug. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azert mert tobb napja volt... Xd
2019. aug. 8. 14:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Talizzatok 4-esben a párotokkal.
2019. aug. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mar az is megvolt.
2019. aug. 8. 21:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Akko mi a probléma? :)Megutáltátok egymást a tali alatt? Élőben egyébként jobban lehet kommunikálni, csak nem biztos, hogy mindig mindenki ráér, meg van kedve. Otthon, egy szobába', ingerszegény környezetben nem nagyon jönnek elő a témák, meg pl nincs közvetlen kontakt is, nem látják az emberek egymás reakcióit, meg azért mégis jobb, ha mondjuk egy térben vannak.
2019. aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!