Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez beválhat?

Szerintetek ez beválhat?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik és minden este a futópályán fut a haverjaival. Én nem szeretnék csak oda menni hozzá, de van ott egy pad közvetlen a pálya mellett. Ha oda leülök és mondjuk támasztom a fejem a kezemmel a pad szélén és ha úgy csinálom mintha telóznák akkor oda jönne?

Nagyon sokszor beszélünk messengeren és ha talizunk az iskolában négyszemközt akkor mindig megölel. De itt ott lesz a haverjai.


2019. aug. 9. 13:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és nem szólok elötte neki hogy megyek..
2019. aug. 9. 13:15
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem irod meg neki,hogy talalkozni akarsz vele sulin kivul es a baratain nelkul? Mondd neki,hogy a barataid elvannak foglalva es szeretnel csinalni valamit de nincs kivel,mondjuk menjetek fagyizni vagy nem tudom. Hany evesek vagytok?
2019. aug. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Blade Bone ***** válasza:
Akkor talán négyszemközt kéne taliznotok, intézd így, ne a futópályán.
2019. aug. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jovoheten talizunk negyszemkozt de nem birom mar nelkule :( 4 hete nem lattam. En 17 o 19
2019. aug. 9. 15:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen ez a szerelem:)) Egy tanacsot ha elfogadsz,legyszives ne add magad oda olyan konnyen neki(ha osszejonnetek)es azt se mutatsd ki tulsagosan neki,hogy odavagy érte,mert a ferfiak ezt nagyon könnyen ki tudjak hasznalni. Sok sikert kivanok,es legy okos. Elso valaszolo 22l
2019. aug. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!