Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha törölni akarok egy “volt...

Ha törölni akarok egy “volt barát” ismerősömet az FB-ről, gyerekes lenne megírni neki, hogy most töröllek?

Figyelt kérdés
Amúgy szerintem észre se venné

2019. aug. 10. 12:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha nem akarod vele tartani a kapcsolatot, akkor nincs mit írnod.
2019. aug. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ő volt az aki nem válaszolt elég rendszeresen,szóval megutáltam
2019. aug. 10. 12:27
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes volna, hiszen magad vagy a gyerekes. Nem válaszolt "elég rendszeresen", ezért megutáltad? Nem ugrált körbe, amikor te úgy gondoltad, ezért törlöd? És azt hiszed, hogy őt ez érdekli? Aligha. Észre sem vett eddig sem, eztán sem fogja érdekelni a léted. Itt te vagy a vesztes.
2019. aug. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem.Mivel van azóta más,aki beszélget velem,egy sokkal kedvesebb lány,aki rendszeresen ír és vissza is kérdez ha írok valamit.

Amúgy meg ő írt utoljára,én már régen nem válaszoltam neki

2019. aug. 10. 12:39
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Kábé annyira gyerekes, mint ha azt mondanád neki hogy lerajzollak majd összetéplek.

Ha törlöd az ismerőseid közül nem hiszem hogy öngyilkos lesz majd.

2019. aug. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ő rúgott belém,mégis rajtam gúnyolódtok,hát szép..
2019. aug. 10. 16:51
 7/18 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Nem gúnyolódnának rajtad, ha nem lennél ilyen kicsinyes és gyerekes.
2019. aug. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Lepontozhatsz, de kész vicc vagy. Már magában törölni valakit ismerős közzül gyerekes, nem hogy egy ilyen szánalmas indok miatt.
2019. aug. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De átvert,elárult.Mégis mellette álltoj
2019. aug. 10. 22:31
 10/18 Clay Morrow ***** válasza:
100%

Nem állunk mellette, mindenkinek szabad döntése mit csinál a saját facebook-jával, felőlem letörölheted, le is tilthatod, a legtöbb ember le se szarná, de azért kötekednek veled, amiért így felfújod.


Nem írsz neki semmit, letörlöd és kész, továbblépsz. Szerinted ha egy ideig leszart és 1x odadobott neked valamit, és utána szintén leszar, szerinted érdekli, hogy írsz-e neki vagy sem? Észre sem fogja venni, hogy letörölted.. Nőj fel.

2019. aug. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!