Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy nagyon jó ismerősömet...

Egy nagyon jó ismerősömet megbántottam mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősömmel nagyon jóban voltunk meg minden, de én eléggé megbántottam, bocsánatot is kértem tőle, de szó szerint lesz**rta, + egy üzenetemre se válaszol, meg se nézi őket...

Mit tudnék csinálni?


2019. febr. 3. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Mèg pròbálkozz nála,aztán felejtsd el,ha nem reagál.

Te megbántad.

Innentol kezdve már nem vagy hibás.

Marmint mèg bocsánatot is kèrtèl...

Ha megbántad Isten megbocsát :)

2019. febr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hagyd a francba. most az ő köre jön
2019. febr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Időt kell hagyni neki, - mert még nagy a sértődés, - próbálj meg három - négy hét múlva kommunikálni vele ismét.

És tanulj a leckéből, - hogy ez Magyarország, nem az usa, ahol ha le is ölsz egy embert, simán el lehet intézni egy "szorri"-val! Itt is szeretnék, ha minél szélesebb körben gondolkodnának ilyen primitív módon az emberek, de EZ Magyarország!

Fontos az őszinte megbánás is, - sok ember megérzi, ha csak formálisan viselkednek vele, ugyanakkor nem szabad átesni a másik végletbe sem, - amikor feladod az egyéniségedet csak azért, hogy megbocsájtást nyerj!


Van azonban olyan helyzet is, amikor nincs mit tenni!

Ezek azok az esetek, amikor valakinek a legérzékenyebb pontjába döföd a fullánkodat! Pénzügyi helyzet, családi állapot, iskolai végzettség, fizikális küllem, jellem, nemi identitás,... Mindenkinek van olyan heppje, amiért harap! Ha így jártál, akkor ez ennyi volt!

2019. febr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmit.

Mondd el neki többször, de ne zaklasd gyakran, és hagyd megnyugodni. Lehet, idő kell neki, és az nem pár hét...

2019. febr. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És pl akk ne is likeoljam a facebook/instagram posztjait?

és egyébként dec. 2.-án írtam neki, és még azt se nézte meg, + egyszer tegnapelőtt.

2019. febr. 4. 15:52
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy annak ellenére h nem beszél velem, sehol nem tiltott le, nem követett ki instán stb
2019. febr. 4. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!