Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Figyelmeztessem a barátnőmet vagy inkább ne szóljak bele?

Az egyik barátnőmnek mindig elég szerencsétlenül alakulnak a kapcsolatai. Mostanában ismerkedni kezdett egy férfivel, akiről tudom, hogy (funkcionális) alkoholista. Tényleg rengeteget piál és rendszeresen. Szóljak erről neki vagy várjam meg míg rájön magától? Ha szóljak akkor hogyan hozzam ezt fel úgy, hogy ne legyen belőle sértődés?

aug. 14. 10:25  Privát üzenet  

A válaszok
Goldmund73 nevű felhasználó válasza:

Szólj neki.

Úgy tálald, hogy te aggódsz érte (ez így is van). Érvekkel támaszd alá a véleményedet (mikor, mennyit, milyen gyakorisággal).

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont aug. 14. 10:31 Privát üzenet
Miért találják meg mindíg a rendes lányok az ilyen pasikat...?

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont aug. 14. 11:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot, szerintem is kéne szólnom. Majd személyesen felhozom a témát.

# 3/3Időpont aug. 14. 12:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A szüleim nem kedvelik a legjobb barátnőmet, mit tehetek, hogy ne legyen ilyen rossz érzés? :/
Szerintetek, mint egy barát, szóljak neki erről és figyelmeztessem, vagy hagyjam a francba?
Hogyan ignoráljam a volt barátnőmet akivel már nem vagyunk barátok viszont egy városban lakunk?
Miért nem tudom elengedni a barátnőmet?
Elvesztettem a legjobb barátnőmet (lassal fél éve), aki nagyon rossz irányban megváltozott. Megpróbáljak vele beszélni és kibékulni?
Hogyan térítsem észhez a barátnőmet? Már szinte mániákusan ragaszkodik a sráchoz és a jósláshoz.

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!