Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan térítsem észhez a...

Hogyan térítsem észhez a barátnőmet? Már szinte mániákusan ragaszkodik a sráchoz és a jósláshoz.

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm aki 10 évvel idősebb nálam tehát 31 éves. Úgy érzem egyfajta kapuzárási pánik tört rá. Megismert egy pasit egy éve aki korabeli de csak játszik a barátnőmmel. Szexen kivűl nem akar mást. A gond az h egy ideje jósokoz jár és valami cigánykártyát használ. És h megmondták neki h ez a csávó lesz az igazi és h még ebben az évben elveszi és gyerekük is lesz. Ahányszor mondom neki h ne a kártyáknak higyjen hanem annak amit lát rögtön pamog h de ez valós és h mások is megmondták neki. Már már betegesen függő lett a pasi miatt és másrol nem is hajlandó beszélni csak h ez a srác így meg úgy. Naponta kártyát vet és mondja h nézd nézd most írni fog majd és h kavarnak csak azért nem ír neki fe amúgx nagyon szereti. Ezek miatt már úgy érzem kezdem elvesziteni a barátnőmet. Nem olyan mint régen és egyre jobban idegesít is ez a dolog. Van rá mód h észhez téritsem?
2018. dec. 27. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha próbálod meggyőzni, csak magad ellen fordítod, nem tudsz vele mit kezdeni. Erről ne beszélj vele, egyszer mond meg neki határozottan, hogy mi a véleményed és, hogy ez ne legyen téma köztetek, te nem akarsz erről beszélni.
2018. dec. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már többször mondtam neki de mindig ő a téma egy idő után. Beteges amit leművel már és nem szeretném elveszíteni. Értem én h ketyeg a biológiai órája de ez már beteges
2018. dec. 27. 23:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor újra előkerül a téma, figyelmeztesd, hogy mit beszéltetek meg!

Ne csinálj úgy, mintha egyetértenél vele, azért, hogy ne veszítsd el, mert akkor meg ettől megy tönkre a kapcsolatotok.

2018. dec. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy bnom kapcsolatat ( jegyben jartak es eskuvore keszultdk) egy ilyen jos tette tonkre. Konkretan F.raba.to. Mondig ugy csinalt,mintha szerelmes lenne a bnombe ,ugy beszelt vele stb. Jol behulyitette. A bnom szakitott a pasijaval miatta ,aztan kielezte a dolgokat a jossal. Aztan rajott,h a jos nem is akar tole semmit,csak jatszadozott vele es belebetegedetta csaj. Ha akkortalalkoztam volna a bnommel,figyelmeztettem volna,h ezek olyanok,mint a prostik: azt mondjak,amit hallani akarsz. Gusztustalan csalok.


Ezt olvastasd el a bnoddel!!

N

2018. dec. 28. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!