Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha letiltott közösségi oldalon...

Ha letiltott közösségi oldalon akkor hogyan kérjek tőle bocsánatot?

Figyelt kérdés
Egy volt barátom letiltott közösségi oldalon lassan már 1 éve,és csúnyán összevesztünk. Nagyon megbántottam. Viszont akkor nem kértem elnézést mert úgy gondoltam megérdemelte. Viszont elkezdett hiányozni. Nen állíthatok csak úgy oda elé hogy béküljünk ki. Ő volt a fontos az életemben,más soha senki nem volt olyan jó hozzám. Mindig számíthattam rá. Benne sose csalódtam. Már bánom hogy ezt tettem.
2019. aug. 15. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem akarja tudni, hogy megbocsájtasz neki, vagy sem.
2019. aug. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha olyan jó barátod nincs meg a telefonszáma? Vagy egy közös ismerőstől elkérni? Mondjuk írhatsz neki smst vagy személyes találkozóra invitálhatnád. Nem csak a közösségi oldalak léteznek.
2019. aug. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

ha én lennék ilyen szituációban, biztos akárhogy is próbálkoznál, elküldenélek a pi:sába. 1 év után elkezdett hiányozni...de szomorú :D


gondolom 1 évig pont leszartad, mert hát ment az élet nélküle is.

2019. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Önző vagy. Csak azért akarsz bocsánatot kérni tőle és kibékülni vele, hogy neked jó legyen. Közben pedig abszolút nem érdekel, mi van vele.


Jobb neki nélküled.

2019. aug. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Hagynám mostmár, szar ügy. Melegében kellett volna még bocsánatot kérni vagy legalább tisztázni a helyzetet.
2019. aug. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
#3 Ez nem teljesen igaz ugyanis meg szakított velem minden kapcsolatot. Próbáltam az elmúlt 1-2 évben lassan 3. Évben bocsánatot kérni tőle de nem engedi szóval az nem igaz hogy nem fontos. Még közösségi oldalon is letiltott.
2020. febr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
#4 Van benne valami de az nem igaz hogy nem érdekel mi van vele. Ha letojnám nem írtam volna ki ezt a kérdést sem.
2020. febr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
#5 Ha nem tudtam tőle bocsánatot kérni akkor hogyan kellett volna már akkor? Érted a helyzetet?
2020. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

Felesleges rágódni rajta.

Pl engem is hidegen hagynak, akik bocsánatért esedeznek.


Mindig akkor becsültek meg igazán, amikor már nem voltam mellettük...

Őszinteségtől kezdve mindenben számíthattak rám.


Nem egyszer volt olyan, hogy éjjel telefonáltak rám és mentem is lelki vígasz éjjeli sétára 1-2kor...

(Úgy hogy volt kb 1 óra út hozzá autóval)


Egy pár éve lemondtam a túlzott jófejségről, főleg ahol viszonzatlanok, hálátlanok az emberek zöme.


Karrierbe fektettem azt az időmet is és ezerszer jobban haladtam, haladok utamon.

👌


(Nevetnék, ha valamelyik tiltó listás emberem lennél 🤣)

2020. márc. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9 es persze te földi patkány 😀😉😘
2020. júl. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!