Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzek így barátokat?

Hogy szerezzek így barátokat?

Figyelt kérdés

9-be megyek és most költöztünk el és átiratkoztam egy másik középiskolába. Itt nem ismerek senkit. Nem tudom a tanulók nevét meg semmit mivel utólag iratkoztam át.


Lesz egy gólyanapunk augusztus végén, de félek hogy nem fognak velem barátkozni mert addigra kialakulnak a barátságok és velem senki nem fog.

Félek hogy egyedül fogok maradni. Szerintetek mit csináljak ? Mi lesz?


2019. aug. 15. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
ha korábban voltak barátaid, akkor itt is menni fog.
2019. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 leia2006mn válasza:
A lényeg hogy ne félj. Csak próbálj meg minél több emberrel beszélgetni. Akik szimpatikusak, azokhoz menj oda. Ha új vagy nem fogják egyáltalán furának tartani, hogy barátkozni akarsz, random odamész emberekhez. Próbálj meg ellazulni, ne görcsölj rá. (Az időpont alapján már nem biztos, hogy aktuális, de ha valaki ilyen kérdéselre keresne, annak remélem segíthettem)
2019. nov. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!