Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet barátság egy fiú és egy...

Lehet barátság egy fiú és egy lány között?

Figyelt kérdés

2019. aug. 17. 02:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig biztosan lehet, de aztán legalább az egyik fél beleszeret a másikba. Lehet egy hónap is, de lehet 5 év.
2019. aug. 17. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha mindkettőnek van kapcsolata mással, akkor persze, lehet közöttük barátság :)
2019. aug. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Nekem is ellenkező nemű barátaim vannak és nincs gond.
2019. aug. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Barátság extrákkal lehet
2019. aug. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%

Nem. Hagyjuk azt, hogy ha párkapcsolatban vannak, akkor lehet. Miért? Mi akadályozza meg azt, hogy ne kezdjen el másképp gondolni az ellenkező nemű barátjára? Semmi.


Jóban lehetnek, közel kerülhetnek egymáshoz, sokat jelenthetnek egymásnak, de egy idő után az egyik fél biztos többet képzel majd bele a kapcsolatba.


Mellesleg, a párkapcsolatok se szokták sokáig tolerálni a legjobb ellenkező nemű barátot, nyilván féltékenység, riválist látnak benne. Akkor is, ha történetesen TÉNYLEG csak barátok. Szóval ha épp fiú-lány között csak mesés az összhang, egyikük párkapcsolata biztos, hogy nem fogja tudni sokáig tolerálni ezt az idilli kapcsolatot.


Mi fog történni? Leépítésre kerül a barátság. Az a barátság, ami leépíthető, az nem is igazi baratság.

2019. aug. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy is tudok lányokkal barátkozni hogy kapcsolatban se vagyok. Nem értem mi a probléma. Nem mindegy hogy kinek mi van a lába között? Több lánnyal/nővel vagyok közelebbi, bizalmibb kapcsolatban mint néhányan a párjukkal, részemről ha csak dumálni meg programokat szervezni akartam, sose ment át másba. A legtöbben ahogy látom többet akarnak mert a szeretethiányukat arra vetitik ki akit közel éreznek magukhoz (gondolom). De nem ez lenne a normális. Ha szexelni akarok akkor arra keresek valakit, de azt nem kell összekeverni a barátsággal.
2019. aug. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha mindkét fél kellőképpen igénytelen és visszataszító akkor lehetséges.
2019. aug. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Lehet barátság egy fiú és egy lány között? És ha igen, akkor miért nem?
2019. aug. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!