Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjam el neki?

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit Facebookon ismertem meg csak így random rám irt.

És pár hónapot tok jól el is beszélgettünk nem lakik messze tőlem de még nem talalkoztunk. nagyon szép lány és el szeretném neki mondani hogy tetszik.

Mostanában nem nagyon beszélünk sőt hetente egyszer kétszer. Hogy bírnám neki el mondani? Már egyszer mondtam neki hogy tetszik de csak annyit írt rá hogy tudtam és ennyi. Segítenének létszi?

A helyesírásért Elnézést kérek


2019. aug. 18. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hat ha meg ugy sem talalkoztatok akkor egybekothetned a vallomast egy talalkozora invitalassal. mondjuk megmondod neki, h tetszik es nincs e kedve elmenni valahova randizni veled? ha igent mond akkor nyert ugyed van. bar amugy eleg nagykepu, ha azt valaszolta, h "tudom". elvegre gondolom o sem csak ugy random irt rad, szerintem anno te is bejottel neki.
2019. aug. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hívd meg egy fagyira.
2019. aug. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Másik városba lakik
2019. aug. 18. 13:54
 4/9 anonim ***** válasza:
És nem lehet közlekedni a 2 város között? Kérdezd meg, hogy nincs-e kedve találkozni.
2019. aug. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megadta a kezdő lépést rád írt, ezekután én a helyedben ha jó az össz hang találkoznák vele minnél előbb és személyesen is megismerném, aztán szemtől szemben mondanám el neki.
2019. aug. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen szemtől szembe csak ahoz már pl egy étteremben vagy valahol csak ugye nincs annyi pénzem
2019. aug. 18. 14:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell étterem. Fagyizni is be lehet ülni
2019. aug. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amig a helyesirásért elnézést kérsz inkább a szótárat forgatsd ne csajozz. Annyira szánalmas.
2019. aug. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Amíg* forgasd* uhh annyira szánalmas
2019. aug. 18. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!