Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozhatnék lányokka...

Hogyan barátkozhatnék lányokkal leszbikusként?

Figyelt kérdés
Többször is próbáltam, de mindig azt hiszik hogy mert leszbikus vagyok többet is akarok mint barátság. Általában 1-2 beszélgetés után elmondom nekik. Szerintetek mit csináljak jobban? Titkoljam el hosszabb ideig? A külsőmön egyáltalán nem látszik, változtassak rajta hogy egyértelmű legyen az embereknek és mondanom se kelljen?

2019. aug. 20. 10:41
1 2
 11/14 anonim válasza:

Szerintem nem igazán szükséges előtérbe helyezned hogy te a lányokat szereted, szerintem ők sem ugy mennek oda hogy szia a fiukat szeretem. Egyaltalan nem az határoz meg hogy kit szeretsz, barátkozz ugy hagyod mindenki más, ha szóba jön akkor megemlíted de szerintem 1000% hogy nem fog, ha te nem tereled arra a szót. Egyébként nekem soha sem volt ilyen gondom, egész egyszerűen természetesnek veszem a dolgot és nem proplémázok azon hogy jajj most elmondjam vagy ne. Ráadásul azok a lányok akik tudják is természetesnek veszik, ugyan olyan lány vagyok mint ők, ebből nem kéne hogy baj legyen, aki pedig ezért nem barátkozik veled akkor csak köszönj neki és menj el onnét...

Egyébként nem akarlak megbántani, de nem lehet hogy te nem fogadod el magad és azért akarod mindenkinek kényszeresen elmondani? Csak azért gondolom ezt, mert nem aztán eszembe nem jutna ezzel kezdeni, kit érdekel? ezzel nem azt akarom mondani hogy nem fontos, mert az, de te nem a szexualitásod vagy, nincs rád tetoválva, te te vagy és az emberek az emberrel barátkoznak nem a szexualitással

2019. aug. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél, nekem is írhatsz. :)


Egyébként meg, szerintem sokan attól félnek, hogy biztosan többet akarsz tőlük..Ami, igazából nem logikus. Alapból, ha csak abból indulunk ki, hogy, ha egy hetero lány meg fiú barátkozik, az nem egyenlő azzal, hogy egymásba szeretnek. Éppen ezért leszbikus lány, ha barátkozik más lánnyal, abból sem lesz feltétlenül szerelem.

2019. aug. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
En is szivesen baratkoznek lanyokkal, de meg beszelgetes kozelbe se kerulok senkivel sajnos. Nekem a noies nok tetszenek. Es rajtam sem latszik semmi jele annak, hogy a lanyokhoz vonzodom. Neha ugy erzem mar nincs is hozzam hasonlo lany a kozelemben..de en a helyedben szepen idoben felvazolnam. Ha nem fogadja el, alapbol en nem probalnek tovabbi bizalmat kiepiteni, folytatni a beszelgetest, ismerkedest.
2019. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Írhatsz ha akarsz ,L
2019. aug. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!