Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Leszbikusként hol barátkozhatn...

Leszbikusként hol barátkozhatnék? 14/L

Figyelt kérdés

2016. jan. 27. 14:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
33%
Leszbikus 14 évesen? Inkabb még nem vagy tisztaban nemiségeddel
2016. jan. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 mantis religiosa ***** válasza:
23%
14 évesen még fogalmad sincs a saját nemi identitásodról. Az, hogy esetleg megjött már az első, meg bohóckodtok a korodbeliekkel, még nem jelenti azt, hogy leszbikus vagy. Majd néhány év múlva, ha éretteb leszel, tarts újra önvizsgálatot, és akkor kiderül a válasz. Addig maradj tini, élvezd a fiatalsággal járó fantasztikus dolgokat, esetleg tanulj a jövőd érdekében. Fiatal vagy még ehhez a kérdéshez.
2016. jan. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
15%
inkább foglald le magad más dolgokkal és ne ezen agyalj, majd idővel úgy is alakul és jön minden. lehet 2 év múlva már teljesen máshogy fogsz gondolni mindenre
2016. jan. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
Én nem tudom a választ, de mért ne tudhatná 14 évesen? az én fiú évfolyamtársam 14 évesen elhozta a pasiját osztálykirándulásra.
2016. jan. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
16%

hát ha nem akar majd normális családot az ilyen.. akkor ő tudja, aztán mehet a siránkozás majd hogy mindenki gúnyolódik rajta, meg hogy mindenki más normálisan él. meg akkor kapsz észbe majd hogy mi lehet a gond..

Amúgy meg addig tudsz, és addig változtass ezen mig fiatal vagy, mert most alapozod a jövőt

2016. jan. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Szerinted ha valaki a saját nemehez vonzódik,azt megtudja változtatni?

Elég nagy tévedésben élsz.

Es nagyonis tisztában vagyok vele,hogy a lányokhoz vonzódom.

2016. jan. 27. 16:17
 7/20 anonim ***** válasza:
76%

Tisztelt előző válaszolók, ti hány évesen ismertétek fel, hogy heterók vagytok? Ugye semmiképpen nem vontátok le a végleges következtetést 18 éves korotok előtt? Ugye alaposan elgondolkodtatok rajta, játszadoztatok kicsit a saját nemetekkel, hogy biztosak legyetek benne, nem vonzódtok hozzá?

És ugye az itt írogató, szerelmes 14-15 éveseknek is szóltok, hogy nem lehetnek biztosak benne, hogy nem melegek?!



Kedves kérdező, sajnos nem tudok válaszolni a kérdésedre, de ha szeretnél beszélgetni, barátkozni, akkor írj nyugodtan. :) Tudom, mit érzel, én is vonzódok a lányokhoz (biszex vagyok). 18/L

2016. jan. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
26%
A media hivatalos allasfoglalasa hogy nem valtoztatsz vagy elfogadod vagy nem azt ugye vagod hogy aki mond valamit a media azt altalaban erdekcsoportok mozgatjak?
2016. jan. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
25%
Majd ha szeretnéd leírom mi a vonzalom addig nézd meg a magnes működését
2016. jan. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz ha gondolod, bár fiú vagyok
2016. jan. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!